Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
15°C
JUTRI
26°C
13°C
Oceni objavo

Občni zbor Društva upokojencev Bilje

Dne 15.4.2023 je v dvorani Negovana Nemca potekal občni zbor Društva upokojencev Bilje. Občnega zbora se je udeležilo precej članov in vabljeni gostje

Predsednica Društva upokojencev Bilje Tatjana Klančič je predstavila in pojasnila finančno poročilo in poročilo o poslovanju društva za leto 2022. Na obe poročili ni bilo pripomb, bili sta soglasno sprejeti.  Prav tako ni bilo pripomb na posredovani program dela in finančni načrt za leto 2023. Delovanje vseh članov vodstva društva prepletajo medsebojno spoštovanje, strokovnost, uspešno sodelovanje, prevzemanje odgovornosti, pripravljenost sprejemati nove izzive in nove ideje

Sledile so še volitve v organe društva. Dosedanji predsednici društva Tatjani Klančič, je bilo izraženo zaupanje v doslednost in strokovnost njenega dela, zato je bila ponovno izvoljena za predsednico društva. Soglasno so bili potrjeni tudi vsi predlagani kandidati. 

Dogodek nam je popestrila naša članica Marjeta Orel z domačo biljensko ljudsko pesmijo in kratkim prikazom življenja nekoč v naši vasi (pranje »cunj« na reki Vipavi).

Občni zbor je povezovala Eda Velikonja Podgornik.    

Občni zbor se je zaključil s pogostitvijo in prijetnim druženjem.

Naj se delo vodstva Društva upokojencev Bilje še dalje uspešno nadaljuje.

 

Društvo upokojencev Bilje

Foto: Tatjana Klančič

Oglejte si tudi