Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
31°C
18°C
TOR.
30°C
20°C

PUSTOVANJE V MIRNU

Pustovanje 2020

Telovadnica osnovne šole Miren je bila v soboto 15. 2. 2020 prizorišče otroškega pustovanja.

Pri organizaciji dogodka smo skupaj sodelovali KS Miren, TD Miren ter društvo kmečkih žena Miren Orehovlje.

Skupina Fuldoro pa je pustne maske razveselila  z veselo igro Super nona in animacijo vseh sodelujočih pustnih mask. Otrokom pa se je s svojim kratkim programom predstavil tudi del skupine pustnih mask  "Amorčkov" iz Opatjega sela.Čestitke skupini za zmagovalno predstavitev na sobotnem pustovanju v Šempetru.

Otroško pustovanje je bilo pisano, veselo in igrivo.Smeh in veselje otrok ob celotnem dogajanju nam dajeta lepo popotnico za organizacijo dogodka tudi naslednje leto. Hvala vsem, ki so organizirali dogodek kmečkim ženam, članom KS Miren, TD Miren ter skupini Fuldoro za odlično izpeljan program. Zahvaljujemo se osnovni šoli Miren za sodelovanje pri organizaciji dogodka.

Pust, nasvidenje naslednje leto!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi