V kategoriji mešanih parov XDB sta 1. mesto osvojila Tanja Papler (BK Bit) in Uroš Bregar (BK Mengeš), 2. mesto v kategoriji XDC sta dosegla Mateja Jus in David Vrhovnik (oba BK Mengeš) in 2. mesto v kategoriji moških dvojic MDB Uroš Bregar in Igor Tomazin (oba BK Mengeš). Spodaj so še rezultati 2. in 3. turnirja lige PKA.
Trenutno lestvico lige PKA po treh turnirjih si oglejte na naši spletni strani: http://badminton-menges.si/liga-pka/lestvica-pka.
Sledi še zadnji veliki finalni turnir lige PKA, ki bo 4. maja ob 9.00 – lepo vabljeni v Harmonijo v Mengšu.
Besedilo in foto: Helena Šinkovec
_______________________________________________________________________________
Rezultati 2. lige PKA
Mešane dvojice (XD)
1. mesto: Tanja Papler / Uroš Bregar (BK Mengeš)
2. mesto: Eva Meglič / Aleš Šavrič
3. mesto: Helena Šinkovec (BK Mengeš) / Miha Šinkovec (BK Mengeš)
Ženske dvojice (WD)
1. mesto: Tanja Papler / Eva Meglič
2. mesto: Helena Šinkovec (BK Mengeš) / Irena Burgar
3. mesto: Mateja Jus (BK Mengeš) / Polona Šušteršič
Moške dvojice (MD) – A
1. mesto: Janez Vtič / Jurij Zaletel
2. mesto: Uroš Radakovič / Gašper Skubic
3. mesto: Uroš Bregar (BK Mengeš) / Igor Tomazin (BK Mengeš)
Moške dvojice (MD) – B
1. mesto: Jakob Godler/ Andrej Kuči
2. mesto: Miha Furlan (BK Mengeš) / Sandi Komlanc (BK Mengeš)
3. mesto: Rok Kalan (BK Mengeš) / Branko Sočak (BK Mengeš)
______________________________________________________________________________
Rezultati 3. lige PKA
Mešane dvojice (XD)
1. mesto: Tanja Papler / Uroš Bregar (BK Mengeš)
2. mesto: Ela Bajt / Mitja Holz
3. mesto: Nina Vrankar (BK Mengeš) / Igor Tomazin (BK Mengeš)
Ženske dvojice (WD)
1. mesto: Tanja Papler / Tanja Kogoj
2. mesto: Katja J. Mikulin / Mateja Vidmar
3. mesto: Ela Bajt / Helena Šinkovec (BK Mengeš)
Moške dvojice (MD) – A
1. mesto: Darko Duralija / Mitja Holz
2. mesto: Uroš Bregar (Bk Mengeš) / Igor Tomazin (BK Mengeš)
3. mesto: Uroš Radakovič / Gašper Skubic
Moške dvojice (MD) – B
1. mesto: Matjaž Kern / Žiga Schoner
2. mesto: Silvo Metelko / Gregor Pirnaver
3. mesto: Andrej Kuči / Damjan Uršič