Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
17°C
12°C
JUTRI
21°C
13°C
Deli
5652

Četrti finalni turnir lige Pod Kamniškimi Alpami (PKA) je za nami

V soboto, 4. maja, je potekal še zadnji, 4. turnir lige PKA, ki jo v Harmoniji Mengeš organizira Badminton klub Mengeš.
Tokratne tekme so bile odločilne za končno razvrstitev na lestvici. Turnirja se je udeležilo 51 tekmovalcev, odigranih pa je bilo kar 107 tekem. Poleg moških, ženskih in mešanih parov (A in B kategorija) se je tokrat prvič na naših turnirjih igralo tudi v kategoriji posamezno (moški in ženske). S turnirjem smo začeli ob 8.30 in ga zaključili ob 16.00. Sledil je še zaključni piknik v brunarici Teniškega kluba Mengeš, kjer smo podelili medalje, pokale in nagrade zmagovalcem 4. turnirja in skupnim zmagovalcem v seštevku lige v sezoni 2018/2019.
Člani BK Mengeš smo osvojili osem medalj, posebej pa je navdušil Rok Kalan (BK Mengeš), ki je zmagal tako med moškimi posamezno kot tudi v mešanih parih (B).

Besedilo in foto: Helena Šinkovec

Rezultati 4. turnirja PKA

MDA
  1. mesto: Gašper Skubic in Uroš Radakovič
  2. mesto: David Vrhovnik in Tomaž Magerl (oba BK Mengeš)
  3. mesto: Janez Vtič in Jurij Zaletel
  4. mesto: Igor Tomazin in Uroš Bregar (oba BK Mengeš)

MDB
  1. mesto: Rok Kalan in Brane Sočak (oba BK Mengeš)
  2. mesto: Damir Lovenjak in Jure Roblek (BK Mengeš)
  3. mesto: Luka Ivanc in Andraž Vene
  4. mesto: Damijan Grašič in Uroš Jarkovič

XDA
  1. mesto: Tanja Papler in Uroš Bregar (BK Mengeš)
  2. mesto: Uroš Radakovič in Manca Urek
  3. mesto: Nina Vrankar in Igor Tomazin (BK Mengeš)
  4. mesto: Tomaž Magerl in Nina Dodič (oba BK Mengeš)

XDB
  1. mesto: Rok Kalan in Nika Kogovšek (oba BK Mengeš)
  2. mesto: Andrej Kuči in Maša Jeraj
  3. mesto: Irena Burgar in Jure Šinkovec (BK Mengeš)
  4. mesto: David Vrhovnik in Mateja Jus (oba BK Mengeš)

WD
  1. mesto: Tanja Papler in Manca Urek
  2. mesto: Irena Burgar in Helena Šinkovec (BK Mengeš)
  3. mesto: Tinkara Butara in Katja Mikulin
  4. mesto: Nina Vrankar in Mateja Jus (BK Mengeš)

 

MS
  1. mesto: Matjaž Hribernik
  2. mesto: Skubic Gašper
  3. mesto: Damijan Grašič
  4. mesto: Damjan Baš

WS
  1. mesto: Tinkara Butara
  2. mesto: Manca Urek
  3. mesto: Helena Šinkovec (BK Mengeš)
  4. mesto: Irena Burgar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi