Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
24°C
11°C
JUTRI
24°C
13°C
Deli
2835

4. finalni turnir lige Pod kamniškimi Alpami (PKA) je za nami

V soboto, 4. 5. 2019, se je odvil še zadnji, 4. turnir lige PKA, ki jo v Harmoniji Mengeš organizira Badminton klub Mengeš.
Tokratne tekme so bile odločilne za končno razvrstitev na lestvici. Turnirja se je udeležilo 51 tekmovalcev, odigranih pa je bilo kar 107 tekem. Poleg moških, ženskih in mešanih parov (A in B kategorija), se je tokrat prvič na naših turnirjih igralo tudi v kategoriji posamezno (moški in ženske). S turnirjem smo pričeli ob 8.30 in ga zaključili ob 16.00. Sledil je še zaključni piknik v brunarici Teniškega kluba Mengeš, kjer smo podelili medalje, pokale in nagrade zmagovalcem 4. turnirja in skupnim zmagovalcem v seštevku lige v sezoni 2018/2019.
Člani BK Mengeš smo osvojili 8 medalj, posebej pa je navdušil Rok Kalan (BK Mengeš), ki je zmagal tako v moških, kot tudi v mešanih parih (B).

Besedilo in foto: Helena Šinkovec

Rezultati 4. turnirja PKA

MDA
  1. mesto: Skubic Gašper in Radakovič Uroš
  2. mesto: Vrhovnik David in Magerl Tomaž (oba BK Mengeš)
  3. mesto: Vtič Janez in Zaletel Jurij
  4. mesto: Tomazin Igor in Bregar Uroš (oba BK Mengeš)

MDB
  1. mesto: Rok Kalan in Brane Sočak (oba BK Mengeš)
  2. mesto: Damir Lovenjak in Jure Roblek (BK Mengeš)
  3. mesto: Luka Ivanc in Andraž Vene
  4. mesto: Damijan Grašič in Uroš Jarkovič

XDA
  1. mesto: Papler Tanja in Bregar Uroš (BK Mengeš)
  2. mesto: Radakovič Uroš in Manca Urek
  3. mesto: Nina Vrankar in Tomazin Igor (BK Mengeš)
  4. mesto: Magerl Tomaž in Nina Dodič (oba BK Mengeš)

XDB
  1. mesto: Rok Kalan in Kogovšek Nika (oba BK Mengeš)
  2. mesto: Andrej Kuči in Maša Jeraj
  3. mesto: Burgar Irena in Šinkovec Jure (BK Mengeš)
  4. mesto: Vrhovnik David in Jus Mateja (oba BK Mengeš)

WD
  1. mesto: Papler Tanja in Manca Urek
  2. mesto: Burgar Irena in Šinkovec Helena (BK Mengeš)
  3. mesto: Tinkara Butara in Katja Mikulin
  4. mesto: Nina Vrankar in Mateja Jus (BK Mengeš)

 

MS
  1. mesto: Matjaž Hribernik
  2. mesto: Skubic Gašper
  3. mesto: Damijan Grašič
  4. mesto: Damjan Baš

WS
  1. mesto: Tinkara Butara
  2. mesto: Manca Urek
  3. mesto: Šinkovec Helena (BK Mengeš)
  4. mesto: Burgar Irena

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi