Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prava ekipa za uspešno delo


NOVICE

| |
18.04.2012      1:13
A A

Prava ekipa za uspešno delo


Vsako leto v Združenju ekoloških kmetov Zdravo življenje izberejo drugo lokacijo, kjer pripravijo občni zbor, saj izhajajo njihovi člani iz mnogih občin osrednje Slovenije. Letos so izbrali domžalsko občino in tako se je proti koncu marca v gostilni Mngan zbralo kar lepo število članov. Od vseh povabljenih županov in drugih gostov, se je povabilu odzvala samo Lijana Lovše, podžupanja občine Litija.


Foto: Jože Ocepek
Foto: Jože Ocepek
Deli:

Združenje je bilo, kot vsa leta doslej, tudi lani zelo delavno. Sodelovalo je na raznih prireditvah, sejmih, organizirali so različna izobraževanja, tečaje, seminarje, strokovne ekskurzije. Skrbeli so za obveščenost članov, promocijo, se javljali na razne razpise, da pridobijo čim več sredstev za delovanje … Nabavljene so bile stojnice, ki jih člani uporabljajo na sejmih, kar se je pokazalo kot dobra ekonomska naložba.

Za tako uspešno in plodno delovanje gre zahvala predvsem odličnemu upravnemu odboru. Prav zato so bili vsi ponovno izvoljeni za naslednji mandat, saj boljših ne bi mogli najti. Območje Lukovice zastopa Stane Homar.

Ponovni predsednik Janez Ocepek, ki to funkcijo uspešno opravlja že od samega začetka, je poudaril, da tako širokega obsega dela ne bi bilo možno peljati in obvladovati brez ekipe, ki se dopolnjuje in deluje skupaj.

Podobno bodo aktivnosti potekale tudi v letošnjem letu, s poudarkom na večji prepoznavnosti. Predsednik je  pozval k temu, da se čim več kmetij odloči sodelovati pri dnevu odprtih vrat, saj je to ena od najboljših možnosti  pridobiti in iz prve roke poučiti potrošnika.

Edina gostja je združenju čestitala za uspešno delo in mu zaželela veliko pozitivne energije za nadaljnje delo ter izrazila upanje, da tudi v Litiji čim prej zaživi ekološka tržnica.

Po uradnem delu je sledila še pogostitev in prijeten družabni klepet ter izmenjava izkušenj.

 

Francka Toman
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo