Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 13°C
nedelja, 30.09.2018
6°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Občni zbor ŠTD Rafolče ter delovna in ......


ŠPORT, TURIZEM, KRONIKA, DRUŠTVA

| |
13.04.2017      8:08
A A

Občni zbor ŠTD Rafolče ter delovna in čistilna akcija


V soboto, 25. marca 2017 ob 19. uri se je zbralo skoraj 30 članov društva na rednem letnem občnem zboru, ki ga je vodil delovni predsednik Stane Breznik, zapisnikarica pa je bila Urška Hribar. Predsednik društva Blaž Jemec je naštel vrsto dejavnosti društva, ki je zelo aktivno in ima vedno več mladih in zagnanih članov.


Sodelovanje mladih
Sodelovanje mladih
Deli:

Dejavnosti društva so zelo raznolika, zelo uspešno pa je bilo leto tako na področju športa (mali nogomet, namizni tenis, metanje podkev, šah) pohodništva, rekreacije, turizma, Igrarij, Gregorčkov, stalni skrbi za kulturno dediščino, obnovi igrišča in okolice in še čiščenja po večini krajevne skupnosti.

Pozitivno bilanco je podal blagajnik Marko Pavlič, potrdil pa jo je nadzornik Gorazd Krnc. Načrt za to leto je podoben lanskemu z nekaj dopolnitvami (vaški piknik, ureditev internetne strani, servisiranje delovnih strojev, sanacija igrišča, rekreacija, skrb za kulturno dediščino, turizem,….).

 

V sončni soboti, 8. aprila 2017, se je preko 20  najbolj zagnanih članov ŠTD Rafolče in krajanov, predvsem mladih, zbralo na igrišču ob brunarici. Popravili so klop ob brunarici, ob igralih so zamenjali sekance, popravili tobogan in gugalnico, razširili obrobo gugalnic,…  Ob Vrševniku so uredili brežino. Z valjarjem so izravnali igrišče  in opravili še veliko manjših del.  

Ekipa čistilcev je nabrala precej odpadkov v Vrhovljah, Dupeljnah in Straži (sodi, cevi, plastika,…), kar kaže, da se ljudje zopet ne obnašajo ekološko…

 

Zahvaljujemo se za pomoč in usluge podjetjem, ustanovam in posameznikom.

Obe akciji, čistilna in delovna sta dobro uspeli, zahvala vsem, ki ste se jih udeležili, tako članom društva kot krajanom. Na koncu akcije je sledila skromna zakuska.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo