Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli

Pridruži se nam na Opin-u!

Opin je spletna platforma financirana s strani Evropske unije z željo, da bi se približali mladim in jim dali možnost, da aktivno sodelujejo pri odločanju o lokalnih projektih in dogodkih. Z nekaj sekundno registracijo na uradni spletni strani (http://opin.me), ki je na voljo tudi v slovenskem jeziku, se lahko pridružiš rastoči skupnosti mladih po vsej Evropi in skupaj z nami oblikuješ boljši jutri za vse generacije. Poudarek je sodelovanje oziroma e-sodelovanje, saj se vse odvije preko spletne strani Opin.

Kljub temu, da se gre še za razvijajoč projekt, se vedno več slovenskih in tujih organizacij zanima za tovrstno širjenje idej, saj tako nismo več vezani na prostor in čas ampak lahko damo svoje mnenje kadarkoli in kjerkoli. Mladinski klub STIK si prizadeva za več druženja in sodelovanja mladih in mladih po srcu v občini Lukovica. Da bi lahko uspešno izpeljali čim več dogodkov in se dotaknili čim večjega števila ljudi, smo se poslužili Opin-a, saj nam pomaga pri sami organizaciji, hitrejšemu širjenju idej ter iskanju novih preko mobilnih anket. Prednost Opin-a je tudi v tem, da lahko oddaš svoj glas projektom, ki so ti všeč, predlagaš izboljšave ali pa ustvariš nov projekt, pri katerem te bomo drugi podprli in se ga vsi skupaj trudili še dodatno izboljšati. Svojim idejam lahko tako najdeš veliko nove podpore in jih lažje uresničiš. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Strokovnost in zanesljivost