Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
18°C | 33°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
18°C | 33°C
petek, 24.08.2018
18°C | 34°C
sobota, 25.08.2018
17°C | 32°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Pridruži se nam na Opin-u!


LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
23.11.2017      12:18
A A

Pridruži se nam na Opin-u!Deli:

Opin je spletna platforma financirana s strani Evropske unije z željo, da bi se približali mladim in jim dali možnost, da aktivno sodelujejo pri odločanju o lokalnih projektih in dogodkih. Z nekaj sekundno registracijo na uradni spletni strani (http://opin.me), ki je na voljo tudi v slovenskem jeziku, se lahko pridružiš rastoči skupnosti mladih po vsej Evropi in skupaj z nami oblikuješ boljši jutri za vse generacije. Poudarek je sodelovanje oziroma e-sodelovanje, saj se vse odvije preko spletne strani Opin.

Kljub temu, da se gre še za razvijajoč projekt, se vedno več slovenskih in tujih organizacij zanima za tovrstno širjenje idej, saj tako nismo več vezani na prostor in čas ampak lahko damo svoje mnenje kadarkoli in kjerkoli. Mladinski klub STIK si prizadeva za več druženja in sodelovanja mladih in mladih po srcu v občini Lukovica. Da bi lahko uspešno izpeljali čim več dogodkov in se dotaknili čim večjega števila ljudi, smo se poslužili Opin-a, saj nam pomaga pri sami organizaciji, hitrejšemu širjenju idej ter iskanju novih preko mobilnih anket. Prednost Opin-a je tudi v tem, da lahko oddaš svoj glas projektom, ki so ti všeč, predlagaš izboljšave ali pa ustvariš nov projekt, pri katerem te bomo drugi podprli in se ga vsi skupaj trudili še dodatno izboljšati. Svojim idejam lahko tako najdeš veliko nove podpore in jih lažje uresničiš. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo