Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
17°C | 33°C
torek, 19.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Četrta proaktivna kavarna


DOGODKI, DRUŠTVA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
17.11.2017      00:45
A A

Četrta proaktivna kavarnaDeli:

Na zadnji proaktivni kavarni, ki je bila izvedena iz naslova projekta »Aktivni mladi« in Opin.me, smo predstavili dosedanje rezultate projekta, ki se je začel z ustanovitvijo Mladinskega kluba Stik v aprilu. Po izčrpni evalvaciji smo ugotovili, da se je naše delo šele dobro začelo.

V obdobju od ustanovitve kluba smo se lotili kar nekaj novih projektov, ki se bodo nadaljevali po končanju projekta. Zadnji projekt je Strategija za mlade Občine Lukovica. Strinjali smo se, da za končno verzijo potrebujemo tudi strokovno mnenje. Strategija za mlade Občine Lukovica je še v izdelavi, zato ste še vedno vabljeni, da oddate svoje mnenje prek facebooka, maila ali pa se nam pridružite kar osebno.

Tudi po končanju projekta bomo uporabljali spletno platformo Opin.me, ki smo jo v času projekta dodobra spoznali. Na kavarni smo ob zaključku uradnega dela govorili o dobrih in slabih lastnostih platforme. Orodje Opin.me je trenutno predstavljeno v pilotni različici, zato ste tudi v tem primeru lepo vabljeni, da obiščete spletno stran www.opin.me in oddate svoje mnenje o platformi, da jo bodo snovalci z našo pomočjo lahko izboljšali.

Opin nam je skozi projekt omogočal, da smo glasovali o različnih relevantnih temah, ki so se dotikale naših lokalnih projektov. Glasovali smo o že prej omenjeni strategiji za mlade, lokacijah in napravah, ki smo jih predvideli za trim stezo okrog Gradiškega jezera, aktivnostih, ki si jih želimo pripraviti v okviru mladinskega kluba, kaj mladi potrebujemo in kaj nam manjka na območju občine ter o idejah za oživitev kulturne dvorane v Lukovici.

Na kavarni smo govorili tudi o temi oživitvi trga v središču Lukovice, ki kar kliče po novih dogodkih in dogajanju in o že večkrat izpostavljeni temi oživitvi Rokovnjaškega gozdička in njegovega dogodka »Rokovnjaški tabor«. 

 

Občina Lukovica                                                                                           Mladinski klub STIK
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo