Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 16.12.2017

jasno
Popoldne se bo od severozahoda počasi pričelo jasniti. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 5, na Primorskem okoli 10 °C.
-2°C | 3°C
nedelja, 17.12.2017
-2°C | 3°C
ponedeljek, 18.12.2017
-4°C | 3°C
torek, 19.12.2017
-4°C | 2°C
sreda, 20.12.2017
-2°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 16.12.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Ni še konec, ne!


DRUŠTVA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
17.11.2017      00:46
A A

Ni še konec, ne!Deli:

Zaključujemo prvi projekt, v katerega je vključen Mladinski klub Stik. Projekt smo sklenili z zadnjo (četrto) proaktivno kavarno, ki smo jo organizirali v okviru projekta »Aktivni mladi« in Opin. Čakajo nas še poročila in formalnosti, ki se bodo v celoti iztekle šele v prvi polovici leta 2018. Po izvedbi teh dejavnosti nas vaše mnenje še bolj zanima. Za vas bi sedaj radi ustvarili možnost za dobro zabavo in zanimive dogodke. Vse vaše želje, predloge, vprašanja, … nam lahko predstavite preko FB profila Mladinski klub STIK, maila mladinskiklubstik@gmail.com, kmalu pa bomo lahko dogodke spremljali tudi na naši novi spletni strani.

Bliža se nam prvi sneg. Vsi smo na trnih in ga komaj pričakujemo, a večina ga potem spremlja le iz udobne in suhe razdalje. Nekaj let je že od tega, ko so nas združevale sanke in ''posmrkani'' robčki, zato smo člani mladinskega kluba prišli na idejo Snežnega spopada. Pridružite se nam na kepanju med dvema ekipama, ki se bosta zbrali po prvem snežnem metežu.

Idej za delovanje, kot že rečeno, ne primanjkuje. Začeli smo s filmskimi večeri in zgodil se je prvi jam-sassion, v veselem decembru pa se nam obeta tudi glasbeni dogodek.

V pripravi je dramska skupina, vabljeni ste vsi glasbeniki, ki bi se želeli predstaviti, vsak drugi torek se nam lahko pridružite na Večeru družabnih iger, organizirali bomo srečanje aktivnih društev z območja občine Lukovica, da bi se jim tudi v živo predstavili. Veliko smo razmišljali tudi o oživitvi Rokovnjaškega gozdička, v čemer vidimo velik potencial. Rokovnjaški tabor bi lahko spet postal odličen dogodek za promocijo občine, povezovanje občanov in občinskih društev, medgeneracijsko druženje, itd. Zavedamo se, da organizacija takšnega dogodka zahteva veliko mero sodelovanja, saj ga posameznik ali manjša skupina ne bi mogla organizirati, zato pozivamo vsa zainteresirana društva ali posameznike, da nas kontaktirajo, saj bomo le s skupno močjo ustvarili ta dogodek.

Čakamo na vaše sveže predloge in smo veseli, da lahko rečemo: »To začetek je …«

 

Mladinski klub Stik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 09
Izšla: 23.11.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.12.2017
Danes ni dogodkov.
21.12.2017 | Kultura
Novoletni koncert Godbe Lukovica
21.12.2017 | Kultura
Novoletni koncert Godbe Lukovica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo