Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 30°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
17°C | 30°C
petek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Ni še konec, ne!


DRUŠTVA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
17.11.2017      00:46
A A

Ni še konec, ne!Deli:

Zaključujemo prvi projekt, v katerega je vključen Mladinski klub Stik. Projekt smo sklenili z zadnjo (četrto) proaktivno kavarno, ki smo jo organizirali v okviru projekta »Aktivni mladi« in Opin. Čakajo nas še poročila in formalnosti, ki se bodo v celoti iztekle šele v prvi polovici leta 2018. Po izvedbi teh dejavnosti nas vaše mnenje še bolj zanima. Za vas bi sedaj radi ustvarili možnost za dobro zabavo in zanimive dogodke. Vse vaše želje, predloge, vprašanja, … nam lahko predstavite preko FB profila Mladinski klub STIK, maila mladinskiklubstik@gmail.com, kmalu pa bomo lahko dogodke spremljali tudi na naši novi spletni strani.

Bliža se nam prvi sneg. Vsi smo na trnih in ga komaj pričakujemo, a večina ga potem spremlja le iz udobne in suhe razdalje. Nekaj let je že od tega, ko so nas združevale sanke in ''posmrkani'' robčki, zato smo člani mladinskega kluba prišli na idejo Snežnega spopada. Pridružite se nam na kepanju med dvema ekipama, ki se bosta zbrali po prvem snežnem metežu.

Idej za delovanje, kot že rečeno, ne primanjkuje. Začeli smo s filmskimi večeri in zgodil se je prvi jam-sassion, v veselem decembru pa se nam obeta tudi glasbeni dogodek.

V pripravi je dramska skupina, vabljeni ste vsi glasbeniki, ki bi se želeli predstaviti, vsak drugi torek se nam lahko pridružite na Večeru družabnih iger, organizirali bomo srečanje aktivnih društev z območja občine Lukovica, da bi se jim tudi v živo predstavili. Veliko smo razmišljali tudi o oživitvi Rokovnjaškega gozdička, v čemer vidimo velik potencial. Rokovnjaški tabor bi lahko spet postal odličen dogodek za promocijo občine, povezovanje občanov in občinskih društev, medgeneracijsko druženje, itd. Zavedamo se, da organizacija takšnega dogodka zahteva veliko mero sodelovanja, saj ga posameznik ali manjša skupina ne bi mogla organizirati, zato pozivamo vsa zainteresirana društva ali posameznike, da nas kontaktirajo, saj bomo le s skupno močjo ustvarili ta dogodek.

Čakamo na vaše sveže predloge in smo veseli, da lahko rečemo: »To začetek je …«

 

Mladinski klub Stik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo