Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
32°C
20°C
9371

Župan zahteval, da se sušilnica blata v Logatcu zaustavi

Neznosen smrad v okolici centralne čistilne naprave Logatec v preteklih dneh zaznavajo in nanj opozarjajo tako prebivalci na ožjem območju kot tudi predstavniki OŠ 8 talcev Logatec. Vodstvo in zaposleni v Komunalnem podjetju Logatec d. o. o.  se sicer trudijo za normalizacijo stanja in iščejo rešitve, tudi s pomočjo zunanjih strokovnih sodelavcev, vendar rešitev še ni učinkovita.

Ob upoštevanju dejstva, da je smrad še vedno za okoliško prebivalstvo nevzdržen je danes župan zahteval, da se sušilnica blata nemudoma ustavi, in sicer za toliko časa, dokler stroka ne bo zagotovila ustrezne in učinkovite rešitve. V prvi vrsti moramo najprej poskrbeti za zdravje in ugodne življenjske pogoje naših občanov in otrok, potem pa bomo s skupnimi močmi našli tudi rešitev za nastalo težavo.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi