Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
9°C
1°C
ČE.
5°C
5°C
7153

Veste kdo je Veronika Rožmanc in njen OLI

 

Oba sta iz Logatca.

Ona je 21 letna študentka oblikovanja z velikim čutom za estetiko in mislijo na okolje, štipendistka Fundacije za ustvarjalne mlade in prejemnica nagrade za najboljšo globalno odgovorno idejo in najuspešnejši startup, ki ju je pred dnevi v predsedniški palači podelil predsednik Borut Pahor.

Skupek vsega pa je njen produkt: multifunkcionalni otroški šotorček v obliki kita  - OLI. Oli ni le šotor, ki otrokom krepi njihovo domišlijo, ampak tudi moderen kos pohištva, ki popestri čisto vsak dom.Šotorček je narejen iz naravnih materialov, ki otrokom niso škodljivi, poleg tega pa zaradi njegove multifunkcionalnosti raste z otrokom in pripomore k ohranjanju čistejšega okolja.

In prav o prikupnem OLI-ju je tekla beseda tudi pri županu Občine Logatec Bertu Menardu. O OLI-ju smo izvedeli prav vse - notranji del prikupnega šotorčka je narejen celo tako, da je po njem mogoče risati.

In kot pravi njegova oblikovalska "mama" - Oli ni le šotor, Oli je družinski član.

Mladi logaški oblikovalki iskreno čestitamo in ji želimo še veliko uspehov na njeni poti.

Občinska uprava Občine Logatec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi