Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
938

Vreme ponagajalo lokostrelcem v Logatcu

Na dan državnosti 25.6.2017 je Lokostrelsko društvo Logatec organiziralo lokostrelsko tarčno tekmovanje. Rezultati tekmovalcev se upoštevajo pri razvrstitvi v Slovenksem tarčnem pokalu, hkrati pa je bilo izpeljano tudi študentsko državno prvenstvo v tarčnem lokostrelstvu.
Tekmovanja se je udeležilo 91 tekmovalcev iz 22 lokostrelskih klubov iz Slovenije in Italije. Že kar tradicionalno je organizatorjem in tekmovalcem ponagajalo vreme, saj ze zapihal sunkovit veter, ki je prevračal opremo na strelni liniji, tudi šotore bi odnesel, če jih ne bi družno držali pri tleh. Kako močan je bil veter dokazuje tudi jata galebov, ki jo je dobesedno prineslo nad strelišče, s težavo so se zustavili in odleteli tja, od koder so bili odpihnjeni.

Na srečo se je vreme umirilo, da je bila tekma uspešno izpeljana do konca.

Anda Ovsec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij