Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
7°C
2°C
JUTRI
9°C
2°C
4630

Prvi pomladanski vikend

Tekači ŠD Tek je lek smo dobro izkoristili prvi pravi pomladanski vikend. V soboto so naši mladi tekači nastopili na državnem prvenstvu v krosu v Velenju, kjer so se borili po najboljših močeh. Mlajši so uspeli priteči v sredi kolone, kar je dobro, saj so otroci neverjetno dobro pripravljeni. Najbrž preveč in zato kasneje ni več napredka. Pri starejših pa kot po navadi - Jakob Medved na čelu kolone močan in pogumen. Na koncu ga je sicer premagal njegov velik konkurent Vid Botolin, vseeno pa je bil za nas super tek. Oba pa sta bila pred starejšimi mladinci in člani!

V nedeljo pa je kar nekaj naših tekačic in tekačev začelo sezono tekov na cesti na Malem kraškem maratonu v Sežani. Pogoji so bili super, vzdušje za tek pa tudi in nikomur ni moglo biti žal, da je prišel v Sežano.

Nekateri smo pa naredili doma dolgi tek okrog Skirce, kar pa tudi šteje vsaj za zdravje in dobro počutje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi