Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
12°C
-4°C
JUTRI
4°C
0°C
Deli
1922

Majski teki ŠD Tek je lek

Spet je bil zelo živahen vikend za člane našega društva. Večja skupina ljubiteljic trail teka se je udeležilo teka v Vipavi. Večina na 32km, nekaj pa je bilo bolj pogumnih in so se podali na 50km, kjer je bilo treba kar vztrajno lesti na Nanos in še nekaj manjših gričev. Moniki je to uspelo zelo dobro, saj je v dobrih štirih urah prišla do 16. mesta med dekleti. Naše tekače smo imeli pa tudi na 50km, kjer sta Matjaž Petrič in Nataša Drašler pogumno lomastila po hribih okrog Vipavske doline. Kar lepo število naših tekačic in tekačev je teklo na teku trojk, kar je najbolj prisrčna tekaška prireditev pri nas in tudi najstarejša. Res je neverjetna energija na startu in za večino sproščeno doživetje vsega lepega, kar tek lahko ponudi. Imeli smo pet trojk, ki so tekle za ŠD Tek je lek in še veliko posameznikov v drugih ekipah. Imeli smo tudi dve trojki na 29km in obe sta uspešno pritekli do konca. Ker v tem tekmovanju rezultat ni primarnega pomena, ne bomo naštevali naših uspešnik trojk, bomo pa sigurno tudi prihodnje leto nastopili.

Glavna tekma za nas je bilo pa pokalno atletsko tekmovanje mlajših mladincev v Velenju, kjer smo imeli z Jakobom Medvedom glavnega kandidata za zmago na 3000m. S svojim nastopom je povsem opravičil pričakovanja in zanesljivo zmagal s svojim osebnim rekordom. Sedaj pa sledijo priprave na nove izzive, saj je že naslednji vikend kar nekaj tekem, ki se jih bomo udeležili.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi