Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
33°C
19°C
ČE.
36°C
20°C
5144

Obvestilo o stanju v Izpostavi azilnega doma Logatec (IAD Logatec) - 20.8.2018

S strani Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov smo bili obveščeni o trenutnem stanju v IAD Logatec

Spoštovani,


s strani Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov smo bili obveščeni, da je v Izpostavi azilnega doma v Logatcu, zaradi potreb urada, začasno povečanje števila migrantov. Na dan 20.8.2018 je tako nastanjenih 72  vlagateljev namere (družine in mladoletniki brez spremstva) in 25 prosilcev za mednarodno zaščito (družine). Tako je število sicer povečano, vendar so vsi nastanjeni iz ranljivih skupin.


Občina bo budno spremljala dogajanja, po potrebi ukrepala in svoje občanke in občane ažurno obveščala o pomembnih informacijah vezanih na IAD Logatec.


Občina Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi