Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
17°C
12°C
JUTRI
23°C
12°C
3846

Obvestilo o stanju v Izpostavi azilnega doma Logatec (IAD Logatec)

S strani Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov smo bili obveščeni o trenutnem stanju v IAD Logatec

Spoštovani,


S strani Urada Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov smo bili obveščeni, da je v Izpostavi azilnega doma v Logatcu, zaradi potreb urada, začasno povečanje števila migrantov. Ker je sprejemni oddelek v Azilnem domu v Ljubljani poln, nameščajo tujce tudi v IAD Logatec. Na dan 21.5.2018 je tako nastanjenih nekaj 95 oseb, pri čemer je jih ima 20 pravico do prostega gibanja, ostali so omejeni na območje centra.

Občina bo budno spremljala dogajanja, po potrebi ukrepala in svoje občanke in občane ažurno obveščala o pomembnih informacijah vezanih na IAD Logatec.


Občina Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi