Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
18°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
13291

Povabilo - mimohod praporistov s praporji na dogodku ob Občinskem prazniku občine Logatec 2021

 

Logaška društva in organizacije


Spoštovani,

v ponedeljek, 20. septembra 2021, bomo v Športni dvorani Logatec izvedli slavnostno podelitev občinskih priznanj. V letošnji kulturni program želimo uvrstiti tudi mimohod praporistov s praporji logaških društev in organizacij. Praporisti bodo s praporji ves čas prireditve stali okoli/blizu odra.

Prosimo vas, da svojo udeležbo potrdite na naslov: Občina Logatec, Tržaška cesta 50 A, 1370 Logatec ali preko elektronske pošte: romana.hribar@logatec.si – s pripisom PRAPORISTI – OBČINSKI PRAZNIK 2021, in sicer najkasneje do petka, 27. avgusta 2021. Prosimo vas, da ob potrditvi navedete: ime društva, ime in priimek praporista, kontaktni naslov in telefonsko številko.

 

V povezavi z zajezitvijo širjenja virusa SARS-CoV-2, lahko pride do odpovedi dogodka.


Za vaše sodelovanje se vam že vnaprej najlepše zahvaljujemo.

 

Občina Logatec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi