Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
22°C
13°C
SRE.
22°C
13°C
Deli
3057

MLADI LIKOVNIKI SO PREDSTAVILI SVOJO USTVARJALNOST

V sklop prireditev ob Gregorjevem sodi tudi razstava Odsevi mladih src, na kateri se z izbranimi likovnimi deli predstavljalo člani Otroške likovne šole JSKD. Razstavljena dela bodo v Galeriji hiša sonca Logatec na ogled še do 3. aprila.

Pred praznovanjem Gregorjevega, v sredo 6. marca je logaška izpostava JSKD v Galeriji hiša sonca odprla razstavo z naslovom Odsevi mladih src, na kateri mladi likovniki predstavljajo dosežke tekočega leta, ki so jih pridobili v Otroški likovni šoli. Med izborom 23. razstavljenih del so risbe, grafike in slike, iz katerih  odseva ustvarjalnost in vsakemu lasten likovni izraz. Razstavljajo Ivana Hajduković, Julija Hribar, Nana Jureš Nikić, Ana Karin Rome, Lana Slak, Pia Marija Strle, Lara Šabec, Anamarija Škufca, Izak Roderik Štemberger in Mark Kristofer Štemberger. Razstavljena dela je predstavila mentorica Polona Pivk Mihevc, kulturni program pa sta z glasbenimi vložki popestrili učenki Glasbene šole Logatec, kitaristka Meta Lukan in pianistka Anamarija Škufca. Ob koncu je vodja logaške JSKD Tanja-Pina Škufca avtorjem podelila zaslužena priznanja. Dela bodo na ogled še do 3. aprila, v času delovanja pisarne JSKD, ob sredah tudi popoldne med 18.30 in 19. uro.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi