Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
16°C
2°C
JUTRI
14°C
3°C

FESTIVAL VERIS 2021

Dragi prijatelji, ljubitelji odlične glasbe in poezije!

V ponedeljek 16.8.2021 se je začel!

Tradicionalni Festival Veris, ki bo v letu 2021 že 14. prinesel svež kulturni veter v Logatec.

V letošnjem letu Veris poleg odličnih koncertov in literarno glasbenih večerov z domačimi in tuji umetniki vabi tudi na dve zanimivi okrogli mizi na tematiko umetnosti v koronskem času ter povezovanja kulture in gospodarstva.

V času festivala bosta projektno delovala tudi dva orkestra, pihalni in godalni, sestavljena iz več kot 15 slovenskih glasbenih šol in konservatorijev, ki se bosta predstavila na zaključnih koncertih.

Festival Veris ima močan povezovalni značaj v Logatcu in okolici, saj je bilo v oblikovanje in izvajanja programa iz strani glavnega organizatorja vključenih več logaških inštitucij, zavodov in kulturnih društev. Skupaj smo boljši in močnejši!

Vstop na vse prireditve je brezplačen!

V skladu z veljavnim vladnim odlokom je pogoj za vstop na vse prireditve PCT.

Na snidenje na Festivalu VERIS 2021!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi