Logo MojaObčina.si
DANES
9°C
3°C
JUTRI
9°C
10°C
Oceni objavo

Društvo likovnikov Logatec v poletnem ustvarjanju

V soboto 29.julija 2023 je v organizaciji Društvo likovnikov Logatec potekala že tradicionalna likovna kolonija v Starm malnu pri Vrhniki. Vodni ambient Lintverna in prijetna senca košatih dreves je nudilo idealne pogoje za likovno ustvarjanje. Likovnega druženja se je udeležilo petnajst slikarjev in slikark, ki so ustvarjali vsak v svoji slikovni in izvedbeni maniri. Druženje se je zaključilo s priložnostno razstavo, kjer smo izmenjali vtise iz ustvarjanja, ves dogodek pa sta z igranjem na harmoniko kulturno popestrila Andrej in Tone.
Da smo si privoščili in uživali v kulinaričnih dobrotah ponudbe Starga malna je tudi res.

Res je bilo lepo. Da je bilo res tako, pa si lahko še sami pogledate na v nadaljevanju.

Nastala likovna dela pa bodo razstavljena tudi še na razstavi poletnih likovnih ustvarjanj društva v začetku meseca septembra.

Zapisal Janez Ovsec

fotografija: J.Ovsec in P.Sark

Oglejte si tudi