Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, nekaj več sonca bo v severnih in vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Postopno se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
12°C | 18°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 13h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zdravnica sprejema nove paciente


NOVICE

| |
19.06.2017      6:39
A A

Zdravnica sprejema nove paciente


Lani jeseni je v prostorih dializnega centra vrata odprla ambulanta splošne medicine Log - Dragomer. Ta je odprta trikrat na teden, in sicer v ponedeljek in petek v dopoldanskem času med 9. in 12. uro ter v sredo popoldan od 15. do 18. ure.


Deli:

V ordinaciji, ki deluje pod okriljem Zdravstvenega doma Vrhnika, lahko za svojo zdravnico izberete dr. Ano Švigelj. Za pregled se lahko naročite v ordinacijskem času ambulante, po telefonu (08 205 88 00) ali e-pošti (narocanje.svigelj@zd-vrhnika.si). Ambulanta še ni polno zasedena, zato si lahko, če to želite, izberete dr. Švigelj kot osebno zdravnico. To uredite tako, da se s svojo kartico zdravstvenega zavarovanja oglasite v ambulanti in podpišete ustrezen obrazec. Nekaj vrat naprej, prav tako v prvem nadstropju dializnega centra ne Šolski cesti 3, pa je še lekarna. Ta je v času poletnih počitnic, torej do konca avgusta, odprta po novem urniku, in sicer v ponedeljek in petek od 9. do 16. ter v sredo popoldan med 12. in 18. uro.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!