Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žabice v Ljubljani v boj za evropske krone


ŠPORT

| |
23.06.2015      7:10
A A

Žabice v Ljubljani v boj za evropske krone


Ta konec tedna, 27. in 28. junija, bo v ljubljanski Hali Tivoli največje tekmovanje stare celine v cheerleadingu in cheer plesu. Slovensko reprezentanco bo zastopalo 7 slovenskih društev, med njimi bodo največ nastopov (12) prikazali tekmovalci ŠŠD Log-Dragomer. Kar 55 Žabic in njihovih trenerjev bo na tekmovanju na ogled postavilo svoje "cheerleadersko" znanje in vabijo vas, da jim s podporo na tribunah pomagate uresničiti njihove sanje.


Deli:

Potem ko so Žabice v preteklih 13-ih letih v boju za naslove mladinskih in članskih evropskih prvakov v cheerleadingu in cheer plesu prepotovale že celo Evropo (Finska 2002, Anglija 2003, Švedska 2004, Rusija 2005, Norveška 2006, Danska 2007, Češka 2011, Nizozemska 2012, Škotska 2013, Nemčija 2014) in osvojile 20 naslovov evropskih prvakov, se bodo letos za evropske krone prvič potegovale doma, v Sloveniji, v ljubljanski Hali Tivoli. Slovenijo bodo zastopale z dvanajstimi nastopi v enajstih različnih kategorijah (treh cheer plesnih in osmih cheerleaderskih), od tega bodo 7 nastopov prikazale v soboto (člani) in 5 v nedeljo (mladinci). "Frogs Cheer Team Slovenia" kot Žabice poznajo v tujini, so najuspešnejša ekipa lanskega evropskega prvenstva, saj bodo ta konec tedna branili 10 pokalov, od tega kar 4 naslove evropskih prvakov!  Tekmovanja na domačih tleh se zelo veselijo in so nanj odlično pripravljeni, kljub temu pa bo ob izjemni konkurenci (3000 udeležencev iz 23-ih držav) ponovitev lanskega uspeha zelo težka.... zato pridite v Halo Tivoli in bodite del tega izjemnega dogodka!

 

Urnik nastopov naših Žabic:

 SOBOTA - člani:

- 9.32 (Špela in Liza Urbančič, jazz cheer plesni pari)

- 9.39 (Ingrid Sever, Vanja Potočnik, Natakija Turk, Anže Zadravec, mešani skupinski dvigi)

- 11.34 (Špela in Liza Urbančič, freestyle cheer plesni pari)

- 11.37 (Ida Grom in Matevž Remškar, partnerski dvigi)

- 13.49 (Vanja Potočnik, Ingrid Sever, Anja in Natalija Turk, dekliški skupinski dvigi)

- 16.49 (Eva Pirnat, Lara Jenko, Lara Winterleitner, Liza Urbančič, Monika Pintar, Eva Valič, Ana Čepon, Nika Mramor Peron, Tina Kolar, Tjaša Žakelj, jazz cheer plesne skupine)

- 20.49 (Matevž in Ambrož Remškar, Jan Gomboc, Miha Gerbec, Anže in Jan Zadravec, Miha Ritonja, Matej in Tomaž Kranjec, Ida Grom, Ana Janko, Lucija Jeršin, Uršula Jušič Piber, Eva Kržič, Ines Macanović, Lara Meglen, Tjaša Miklič, Maxi Mohorič, Maša Rogelj, Špela Rojec, Ajda Sedlar, Ingrid Sever, Anja Vidmar, mešane cheerleading ekipe)

NEDELJA - mladinci:

- 9.12 (Loti Obal, Zala Bergant, Laura Maja Košir, Nina Tomažič, dekliški skupinski dvigi)

- 11.13 (Loti Obal in Gal Tola, partnerski dvigi)

- 11.23 (Just Karlo Kante, Lea Košir, Tarin Kulenović, Nina Tomažič, mešani skupinski dvigi)

- 12.27 (Gal Tola, Anja Križmančič, Lucija Kosednar, Tadeja Judež, mešani skupinski dvigi)

- 14.45 (Gal Tola, Anja Križmančič, Lucija Kosednar, Tadeja Judež, Just Karlo Kante, Lea Košir, Tarin Kulenović, Nina Tomažič, Loti Obal, Dolores Sekula, Tia Tkalčič, Klara Pleško, Ela Grom, Anja Meglen, mešane cheerleading ekipe)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!