Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 18.08.2017

delno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, v gorah lahko nastane tudi kakšna ploha ali nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 33 stopinj C.
18°C | 36°C
sobota, 19.08.2017
17°C | 31°C
nedelja, 20.08.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 21.08.2017
10°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 17.8.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
36°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žabice odlične na tekmovanju v Avstriji


ŠPORT

| |
13.05.2014      10:21
A A

Žabice odlične na tekmovanju v Avstriji


V soboto, 10. maja, je v mestece Schwechat v bližini Dunaja pripotovalo 900 tekmovalcev iz Češke, Madžarske, Avstrije, Rusije in Slovenije, da bi na III. tekmovanju Austrian International Open v cheerleadingu in cheer plesu predstavili svoje letošnje koreografije. Slovenijo so na tekmovanju zastopali tekmovalci treh društev: ŠD Oziris iz Maribora (Tigrice), ŠKD Feniks z Dola pri Hrastniku (Zverinice) in ŠŠD Log - Dragomer (Frogs Cheer Team Slovenia/Žabice in Pegice).


Žabice na Austrian Open 2014
Žabice na Austrian Open 2014
Deli:

45 tekmovalcev ŠŠD Log - Dragomer se je predstavilo z 8 tekmovalnimi nastopi. Prav vsi so gledalce in sodnike navdušili z izvedenimi točkami in se ob koncu tekmovanja veselili naslednjih rezultatov:

  • 1. mesto - Ingrid Sever in Matej Volčič, članski partnerski dvigi
  • 2. mesto - Loti Obal in Ambrož Remškar, članski partnerski dvigi
  • 1. mesto - Loti Obal, Tadeja Judež, Tjaša Miklič in Ajda Sedlar, mladinski dekliški skupinski dvigi
  • 1. mesto - Ingrid Sever, Vanja Potočnik, Anja in Natalija Turk, članski dekliški skupinski dvigi
  • 1. mesto - Tjaša Žakelj, Ana Čapon, Eva Pirnat, Tina Kolar, Lara Jenko, Lara Winterleitner in Nika Mramor Peron, trener: Tamara Brudar, mladinske freestyle cheer plesne skupine
  • 1. mesto - Tjaša Žakelj, Ana Čapon, Eva Pirnat, Tina Kolar, Lara Jenko, Lara Winterleitner, Ajda Drobnič, Nika Mramor Peron in Katja Pehlić, trener: Tamara Brudar, mladinske jazz cheer plesne skupine
  • 3. mesto - Pija Križmančič, Ela Čavlek, Taja Tešanovič, Ana Košir, Ana Smrtnik, Hana Aleksič, trener: Simona Trček, otroške freestyle cheer plesne skupine
  • 1. mesto - Loti Obal, Tadeja Judež, Tjaša Miklič, Ajda Sedlar, Ambrož Remškar, Zala Bergant, Martina Čeper, Anja Jelnikar, Uršula Jušič Piber, Just Kante, Lucija Kosednar, Lea Košir, Tjaša Košir, Anja Križmančič, Anja in Lara Meglen, Maruša in Mojca Povše, Dolores Sekula, Tia Tkalčič, Gal Tola, Nina Tomažič, Jan Zadravec in Laura Maja Košir, trenerja: Ana Janko in Jan Gomboc, mladinske mešane cheerleading skupine

Od slovenskih ekip so se treh pokalov veselile še Tigrice iz Maribora, enega pa so na Dol pri Hrastniku odpeljale Zverinice. Poleg osmih pokalov so Žabice in Pegice prejele 7 posebnih priznanj za najboljšo uvrstitev v ligaškem tekmovanju Cheer Madness League.

Izvrstne predstave tekmovalcev ŠŠD Log - Dragomer ob vstopu na vrhunec letošnje tekmovalne sezone napovedujejo, da bodo Žabice in Pegice na državnem prvenstvu (SLO CHEER OPEN 2014, 24./25. 5. 2014, Maribor) najverjetneje ene od glavnih kandidatk za naslove državnih prvakov in uvrstitev v reprezentanco, ki bo Slovenijo zastopala na Evropskem prvenstvu v Nemčiji konec junija 2014 ter na ICU Svetovnem prvenstvu v ZDA aprila 2015. Držimo pesti! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!