Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Cesto Bevke–Log bodo zgradili do konca ......


NOVICE

| |
12.08.2014      17:32
A A

Cesto Bevke–Log bodo zgradili do konca avgusta


Konec julija so delavci podjetja Pirc gradnje, d. o. o., začeli modernizacijo ceste Bevke–Log na območju Občine Log - Dragomer in obnovo vodovoda. Polovico prenove polkilometrskega odseka bo plačala vrhniška občina.


Deli:

Stroji so konec julija začeli ropotati na še neobnovljenem odseku ceste Bevke–Log. Kot so nam pojasnili na občini, bodo dela predvidoma potekala do 31. avgusta. Do takrat bo veljala popolna zapora cestišča, obvoz pa bo urejen po cesti skozi Drenov Grič.

Stroške modernizacije ceste si bosta občini razdelili, vsaka bo plačala 90 tisočakov, Log - Dragomer pa bo financiral še prenovo vodovoda na tem odseku, ki bo stala 27.000 evrov, nam je pojasnil Martin Martinčič iz občinske uprave.

Naj ob tem omenimo, da je Občina Vrhnika cesto do občinske meje modernizirala že leta 2010 oziroma 2012. Ob rekonstrukciji je bil na stroške Občine Vrhnika obnovljen tudi vodovod, ki bo po ponovni uporabi bevške vrtine služil Log-Dragomerčanom.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!