Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometno dogajanje na Logu


ŠPORT

| |
20.06.2013      8:03
A A

Nogometno dogajanje na Logu


Počasi se bližamo zaključku nogometne sezone 2012/13, v kateri smo bili nogometaši NK Dragomer kar precej aktivni tako na nogometnem kot na družabnem področju.


Deli:
V ligah ljubljanske medobčinske nogometne zveze smo nastopali s šestimi selekcijami, in sicer z U-7, 8, 9, 10, 12 ter člansko selekcijo. Veterani pa so tekmovali v ljubljanski veteranski ligi. Vse ekipe so bile bolj ali manj uspešne, najpomembnejše pa je, da so uspešno in dostojno zastopale tako klub kot našo Občino Log - Dragomer. Da ne omenjamo tradicionalno odlične organizacije domačih tekem na Logu, ko se nam je za gostoljubnost ustno ali celo pisno zahvalilo marsikatero moštvo. Tu imamo v mislih predvsem tekme otroških selekcij. Kar se tiče rezultatov, je vendarle treba omeniti dva lepa dosežka naših ekip. Mladi nogometaši selekcije U-8, ki jih je treniral Matjaž Korada, so se po osvojenem prvem mestu v rednem delu lige uvrstili na zaključni turnir dvanajstih najboljših ekip. To pomeni, da se med seboj pomeri dvanajst zmagovalnih ekip, ki so zmagale vsaka v svoji skupini. Ker se bo zaključni turnir zgodil šele po pisanju tega prispevka, bo rezultat znan v naslednji številki časopisa. Drugi lep rezultat pa je osvojila najbolj izkušena ekipa v klubu. Veterani so se s tradicionalnega mednarodnega turnirja, ki je bil letos na Lošinju (HR), prvič vrnili kot zmagovalci. Domov so prinesli dva pokala, in sicer zmagovalnega in prehodnega, ki ga bodo drugo leto poskušali obdržati na Logu, saj bodo oni na vrsti za organizacijo tega mednarodnega srečanja nogometnih veteranov. 
Čeprav nam je letošnje muhasto vreme kar precej ponagajalo, predvsem pri organizaciji domačih tekem, nam bo uspelo uspešno končati še eno sezono, že šesto po vrsti. Začeli smo namreč, ko je na vrata potrkala in kasneje tudi vstopila prva splošna kriza. Ves čas smo se z njo uspešno bojevali, vendar kaže, da zna v prihodnje "dobiti mlade". Donatorjev je vsako leto manj, denarnice so vse tanjše, pričakovanja pa vedno večja; skratka, pot postaja trnova.
Vendar če stopimo skupaj, lahko mnogo lažje premagujemo takšne ali drugačne ovire. V prihodnje bo tako gotovo prišel do izraza rek "V slogi je moč". Množica ljudi se namreč preizkušenj loti veliko lažje kot posameznik.

NK Dragomer
A. S.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!