Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tradicionalni ŠPORTFEJST - prestavljeno na ......


ŠPORT

| |
27.08.2015      11:35
A A

Tradicionalni ŠPORTFEJST - prestavljeno na 12. september


Občina Log - Dragomer bo že deveto leto zapored v sodelovanju z društvi organizirala športno-zabavno prireditev ŠPORTFEJST, namenjeno vsem, ki želijo dan preživeti v gibanju ter dobri družbi ob glasbi, jedači in pijači.


Deli:
Letošnje leto bo praznik športa potekal v vseh treh športnih parkih – na Logu, pri osnovni šoli in v Dragomerju. Tako kot vsako leto so organizatorji pripravili pester športni program, ki se bo začel 12. septembra ob 8. uri zjutraj. Med drugim si boste lahko ogledali nogometni in balinarski turnir, se odpravili na pohod ali kolesarski izlet, igralo se bo košarko, tenis … V večernih urah se bo prireditev nadaljevala z zabavo. Od 19. ure dalje vas bodo v Športnem parku na Logu zabavali Rusko Richie in Prismojeni profesorji bluesa.

V. L.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!