Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma sončno, predvsem popoldne bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 6h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tradicionalni ŠPORTFEJST - prestavljeno na ......


ŠPORT

| |
27.08.2015      11:35
A A

Tradicionalni ŠPORTFEJST - prestavljeno na 12. september


Občina Log - Dragomer bo že deveto leto zapored v sodelovanju z društvi organizirala športno-zabavno prireditev ŠPORTFEJST, namenjeno vsem, ki želijo dan preživeti v gibanju ter dobri družbi ob glasbi, jedači in pijači.


Deli:
Letošnje leto bo praznik športa potekal v vseh treh športnih parkih – na Logu, pri osnovni šoli in v Dragomerju. Tako kot vsako leto so organizatorji pripravili pester športni program, ki se bo začel 12. septembra ob 8. uri zjutraj. Med drugim si boste lahko ogledali nogometni in balinarski turnir, se odpravili na pohod ali kolesarski izlet, igralo se bo košarko, tenis … V večernih urah se bo prireditev nadaljevala z zabavo. Od 19. ure dalje vas bodo v Športnem parku na Logu zabavali Rusko Richie in Prismojeni profesorji bluesa.

V. L.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!