Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
2°C
-2°C
TOR.
3°C
-2°C
3360

Sneženje ni upočasnilo obnove Stare šole

Kljub sneženju in slabim vremenskim razmeram so dela februarja, ko je zima ponudila vse prej kot ugodne vremenske razmere za gradbeništvo, potekala nemoteno.

Od februarja do začetka marca so delavci rušili dotrajane lesene stropove in predelne stene v sanitarijah. Zaradi temeljite obnove so odstranili obstoječe tlake in predelne stene v kleti. Mimoidoči lahko opazite, da izvajalec ruševine najprej odloži ob objektu in jih nato odpelje na deponijo. Potekajo pa tudi že priprave na gradnjo, torej zidarska in betonska dela.

 

Peter Kavčič, fotografije: arhiv občine Log - Dragomer

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!