Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno, predvsem po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 9, na Primorskem do 15 °C.
1°C | 8°C
nedelja, 19.11.2017
1°C | 8°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
1°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
7°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
8°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Silvestrovanje na prostem odlično obiskano


NOVICE

| |
17.01.2014      13:20
A A

Silvestrovanje na prostem odlično obiskano


Občani Občine Log - Dragomer so že četrto leto zapored v novo leto vstopili na prostem. Kot je že tradicionalno, so organizatorji silvestrovanje pripravili v loškem športnem parku, tako kot prejšnja leta pa so poskrbeli tudi za brezplačne tople napitke.


Foto: Robert Dominič
Foto: Robert Dominič
Deli:

Množični vstop v novo leto v športnem parku na Logu je med Log-Dragomerčani priljubljena prireditev, vsako leto se silvestrovanju na prostem pridruži več občanov, po oceni župana Mladena Sumine pa je bil letošnji obisk rekorden. Zadnje urice starega leta so obiskovalci prizorišča preživeli v dobri družbi soobčanov, ob smehu in veselju ter prijetni glasbi iz zvočnikov, ki je poskrbela za odlično vzdušje. Zbrani so se lahko brezplačno pogreli s kuhanim vinom in čajem, ob polnoči pa so skupaj nazdravili s šampanjcem, si stisnili roke, izrekli prisrčne besede in se nato zazrli v jasno nebo ter si ogledali še ognjemet.

 

V. E. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!