Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
3°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 6°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ponekod je parkiranje dovoljeno le z ......


NOVICE

| |
15.10.2015      18:08
A A

Ponekod je parkiranje dovoljeno le z dovolilnicami


Log-dragomerski občinski svet je na zadnji seji sprejel spremembo odloka o prometni ureditvi, ki na rezerviranih mestih uvaja parkirne dovolilnice.


Deli:

Parkirna mesta ob gasilskem domu v Dragomerju so ob jutranjih in popoldanskih konicah prezasedena, zato na občini uvajajo rezervirana parkirna mesta. Za enkrat bodo takšna le tri. Na rezerviranih parkirnih površinah bodo lahko parkirala le motorna vozila, ki bodo opremljena s posebno dovolilnico. To bodo na občini izdali za potrebe Občine Log - Dragomer, javnih zavodov in društev, ki delujejo na področju civilne zaščite. Rezervirane parkirne površine bodo označene s prometnim znakom. Odlok predvideva tudi možnost širitve parkirnih površin v primeru, da bi se pojavile potrebe, dodatna rezervirana parkirišča pa bodo označena s prometno signalizacijo. Vozniki, ki bodo parkirali na rezerviranih mestih in ne bodo imeli dovolilnice, bodo za nepravilno parkiranje lahko kaznovani z globo 80 evrov.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!