Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Poleti bodo obnavljali


NOVICE

| |
21.06.2013      21:52
A A

Poleti bodo obnavljaliDeli:

Občina Log - Dragomer bo tudi letošnje poletje izkoristila za številne obnove. Lepo poletno vreme bo šlo na roko gradbincem, ki bodo asfaltirali cesto Pot na Mah, Energetika Ljubljana pa bo med poletjem nadaljevala širitev plinovodne mreže v Dragomerju. Na vrsto bo prišla Dragomerška cesta, ki naj bi jo občina popolnoma obnovila. Energetika bo v cestišče vgradila plinovodne cevi, občina pa naj bi gradila kanalizacijo, menjala dotrajane vodovodne cevi in posodobila javno razsvetljavo; seveda naj bi po koncu obnove cesta dobila tudi nov asfalt. V času obnove bo cesta zaprta z delnimi in popolnimi zaporami, zaradi česar lahko nastajajo logistične težave. Na občini prosijo za razumevanje in dodajajo, da brez posegov ni napredka.

Odsotnost otrok bodo izkoristili tudi za obnove v šoli in vrtcu. Poleti bodo delavci zasedli loški vrtec in obnovili igralnice, v osnovni šoli pa se bo urejala kotlovnica.

 

V. E.

Foto: V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!