Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
17°C
-1°C
SOB.
20°C
1°C
Deli
2876

Obnova del na stari šoli v polnem zamahu

Tik pred počitnicami je gradbišče na starie šoli zelo živahno. Dela potekajo poplanu: zvedene so nove AB plošče, ki so nadomestile vse stare lesene plošče. Izvedeno je rušenje obstoječe strehe, kar bo omogočilo izvedbo nove strehe, ki posledično vpliva na  izvedbo vseh notranjih elektro in  strojnih instalacij ter ostalih obrtniških del. Izvajalec AS-Primus je naročil okna za fasado, saj bodo začeli z izvedbo fasadnih del na objektu. V notranjosti stare šole je bila povsem na novo napeljana groba elektro in strojna instalacija, ki poteka po obstoječih stenah, pričela pa so se tudi sanacijska dela na notranjih stenah z notranjim armiranim ometom.

 

Besedilo in foto: Peter Kavčič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi