Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, padavine se bodo razširile nad vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 11h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občina Log - Dragomer ima podžupana


NOVICE

| |
16.01.2015      19:39
A A

Občina Log - Dragomer ima podžupana


Župan Miran Stanovnik je za svojo desno roko imenoval dr. Simona Strgarja iz svoje Liste za Dragomer, Log in Lukovico. Ta je že prestal ognjeni krst, saj je v času Stanovnikove odsotnosti dobil pooblastilo za opravljanje vseh tekočih nalog iz županove pristojnosti in nalog, ki so potrebne za sestavo še preostalih občinskih teles Občine Log - Dragomer.


Deli:

Novoizvoljeni podžupan nam je povedal, da bo funkcijo opravljal nepoklicno. »Z županom se o vseh podrobnostih še nisva dogovorila, vendar najverjetneje ne bom pokrival področij, temveč kar konkretne projekte, ki jih bom potem izpeljal.«

Svoje delo je začel že kmalu po imenovanju, saj je v prvih tednih leta dobil pooblastilo župana za nadomeščanje. Čeprav ima v tem času pooblastilo za opravljanje vseh tekočih nalog iz županove pristojnosti, pa je bila glavna naloga sestava delovnih teles. »Ustanovili smo tri delovne skupine, ki so že začele delati. Gre za delovno skupino za strategijo razvoja Občine Log - Dragomer, delovno skupino za proračun 2015 ter delovno skupino za kanalizacijo s čistilno napravo.« Kot je dodal, bo omenjena delovna skupina za proračun pregledala in dopolnila prvo različico proračuna, ki so ga svetniki imeli na mizah novembra. Prvi osnutek naj bi predelala tako, da bodo upoštevali vse prejete pripombe. Na podlagi priporočil delovne skupine naj bi občinska uprava pripravila nov predlog, ki bo šel nato pred občinski svet. V tem času, predvidoma prvo trimesečje, naj bi se občina financirala začasno. »Vse preostale zadeve, ki se tičejo delovanja občine, pa je župan Stanovnik uredil z občinsko upravo, tako da vse poteka nemoteno,« je zaključil Strgar.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!