Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Gradnja plinovodnega omrežja naj bi se ......


NOVICE

| |
14.03.2013      20:02
A A

Gradnja plinovodnega omrežja naj bi se nadaljevala že marca


Tokrat bo Energetika Ljubljana polaganje cevi nadaljevala na križišču Šolske ceste z Dragomerško cesto. Tu naj bi se dela predvidoma začela zadnji teden v marcu, potekala pa naj bi v treh smereh: plinifikacijo naj bi vlekli do osnovne šole, po Dragomerški cesti proti naselju Dragomer in proti regionalni cesti.


Deli:
V osrednjem delu naselja Dragomer naj bi se gradnja plinovodnega omrežja začela maja, poleti pa naj bi začeli tudi celovito obnovo Dragomerške ceste. V proračunu je na tej postavki predvidenih 120 tisoč evrov. Na delu, kjer bo Energetika letos gradila plinovod, naj bi občina sočasno uredila kanalizacijo in vodovod, predvideni pa sta tudi nova preplastitev cestišča in zamenjava javne razsvetljave. Poleti lahko na tem delu pričakujete zapore, o podrobnostih pa vas bomo obvestili v eni izmed prihodnjih številk Našega časopisa.

 

Naj spomnimo, da je lani Energetika Ljubljana plinovodne cevi položila od meje z Občino Brezovica do križišča v Dragomerju ter po delu Dragomerja. Kot nam je pojasnil Srečko Trunkelj iz Energetike Ljubljana, naj bi plin po ceveh stekel že čez dva meseca; najprej ga bodo dobili stanovalci hiš, ki stojijo na levi strani regionalne ceste med Brezovico in Dragomerjem. Vrtec, občinska stavba in preostale hiše v osrčju Dragomerja, kjer so že položili plinovodne cevi, pa naj bi se s plinom začeli ogrevati jeseni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!