Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, nastale bodo posamezne plohe ali nevihte. Temperature bodo od 23 do 29 °C.
15°C | 28°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 21°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobri Miklavž obdaril kar 160 otrok


NOVICE

| |
07.12.2017      10:32
A A

Dobri Miklavž obdaril kar 160 otrok


Vsak začetek decembra naši najmlajši z nestrpnostjo pričakujejo svetega Miklavža, ki kot prvi od treh dobrih decembrskih mož obišče otroke in jim razdeli darila. V občini Log - Dragomer jih je letos razveselil kar 160, predvsem pa spomnil na čudovito tradicijo obdarovanja, ki se prenaša iz roda v rod.


Deli:

Miklavžu, njegovim angelom in navihanim parkljem, ki vedno popestrijo večer s svojo nagajivostjo in strašnim videzom, so pri obdarovanju pomagali člani KUD Kosec, njihova sekcija za ohranjanje kulturne dediščine pa je ob sodelovanju župnije Brezovica pripravila pester program. S svojim nastopom so vse navzoče otroke in njihove starše razvedrile poskočne žabice iz OŠ Log - Dragomer pod vodstvom Simone Trček. Ker pa ni pravega Miklavževega prihoda brez lepega petja, so člani mladinskega pevskega zbora, ki ga vodi Mojca Lorbek, zapeli božične pesmi in pričarali čarobno decembrsko vzdušje. Miklavž se zahvaljuje tudi prostovoljnemu gasilskemu društvu Log, saj so njegovi člani vedno pripravljeni pomagati pri organizaciji miklavževanja.

 

Peter Kavčič, Fotografija: KUD Kosec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!