Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
30°C
17°C
JUTRI
31°C
17°C
Deli
3628

Obnova stare šole poteka po načrtih

Podoba Loga v okolici stare šole in križišča pri trgovini Mercator že nekaj mesecev kaže, da tu potekajo številne gradbene aktivnosti. Poleg ceste in pripadajoče infrastrukture se intenzivno dela tudi na obnovi notranjosti stare šole. Izvajalec AS-PRIMUS je na začetku februarja 2018 začel z rušitvenimi deli po posameznih etažah: predelne stene v sanitarijah in konstrukcijo lesenega stropa. Izvajalec trenutno deponira ruševine na gradbišču, kasneje jih bodo odpeljali prevzemniku odpadkov. Izvajalec se pripravlja tudi na ureditev začasnih gradbiščnih prostorov za funkcioniranje gradbišča. Zimske razmere z obilico sneženja so vplivale na dela zunaj in prevoz. Glede na trenutno dinamiko dela, gre vse po načrtih.

Besedilo in fotografije: Peter Kavčič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi