Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 15.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Obnova stare šole poteka po načrtih


NOVICE

| |
20.02.2018      12:31
A A

Obnova stare šole poteka po načrtihDeli:

Podoba Loga v okolici stare šole in križišča pri trgovini Mercator že nekaj mesecev kaže, da tu potekajo številne gradbene aktivnosti. Poleg ceste in pripadajoče infrastrukture se intenzivno dela tudi na obnovi notranjosti stare šole. Izvajalec AS-PRIMUS je na začetku februarja 2018 začel z rušitvenimi deli po posameznih etažah: predelne stene v sanitarijah in konstrukcijo lesenega stropa. Izvajalec trenutno deponira ruševine na gradbišču, kasneje jih bodo odpeljali prevzemniku odpadkov. Izvajalec se pripravlja tudi na ureditev začasnih gradbiščnih prostorov za funkcioniranje gradbišča. Zimske razmere z obilico sneženja so vplivale na dela zunaj in prevoz. Glede na trenutno dinamiko dela, gre vse po načrtih.

Besedilo in fotografije: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!