Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

TERAPEVTSKI PES SLOVENSKEGA DRUŠTVA "TAČKE ......


VRTEC

| |
11.10.2016      22:24
A A

TERAPEVTSKI PES SLOVENSKEGA DRUŠTVA "TAČKE POMAGAČKE" V VRTCU ČEBELICE


"Pes ima v življenju en sam cilj: da podari svoje srce." (J.R. Ackerley)


Deli:

V ponedeljek, 10. 10. 2016, so z veliko nestrpnostjo čakali gospo Lubko, ki jim je obljubila obisk s svojim psom. Oba sta člana  Slovenskega društva za terapijo s psi »Tačke pomagačke«. Pričakovali so ju namreč že pred tednom dni, ko je bil dan živali, pa so nastopile objektivne razmere. Ko je gospa Lubka vstopila kozi vrata igralnice s svojim velikim kosmatincem Kalom, so otroci, pa morajo priznati, da tudi vzgojiteljice, kar malce otrpnili, še zlasti, ko jih je Kal začel ovohavati. A to ni trajalo dolgo. Hitro je strah minil in bili so sproščeni. Kal je bil že njihov. Začela se je zabava. Kala so lahko božali, mu pripenjali povodec, največ pa so imeli dela s česanjem z različnimi glavniki in krtačami. Naučili so se, kako reagirati, ko do njih pristopi neznan kuža. Skupaj so premagali strah pred velikim psom in spoznali, kako zna biti pes prijazen, ljubezniv, potrpežljiv … Vse te lastnosti bi želeli, da jih imajo tudi ljudje.

Gospa Lubka in Kal, hvala in upajo, da se še kdaj srečajo!

"Pes ima v življenju en sam cilj: da podari svoje srce." (J.R. Ackerley)

                                                                         Za male pikapolonice in želvice Marinka L.
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrtec Čebelica - Osnovna šola Gabrovka - Dole? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Vrtec Čebelica - Osnovna šola Gabrovka - Dole
Vrtec Čebelica - Osnovna šola Gabrovka - Dole
GABROVKA 30
Tel:(01) 897 10 42

Bodite prvi pri oddaji mnenja.