Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
15°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
12°C | 23°C
torek, 25.09.2018
7°C | 16°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pravljični praznični december v vrtcu ......


VRTEC

| |
25.12.2016      23:09
A A

Pravljični praznični december v vrtcu Gabrovka


Malo je praznikov, ki ti sežejo do srca in duše, ki jih zaznamuje nek notranji nemir, pričakovanja nečesa lepega, pravljičnega. Praznikov, ko postanemo zopet ljudje, ko si podamo roke, voščimo vse najlepše, želimo sreče, zdravja in družinske topline!


Deli:

In mesec december je najbolj čarobni praznični mesec za otroke in strokovne delavke. V tem mesecu jih obdaja zimska čarobnost, ki jo popestri  tisoče lučk, obiščejo jih Miklavž, dedek Mraz in Božiček. To je mesec veselja, mesec pričakovanj in mesec obdarovanj.

K ustvarjanju  čarobnosti so na poseben način pripomogli tudi starši in zunanji sodelavci, ki so s pestrimi dejavnostmi polepšali  predpraznične dni. Z Metkino mamico so spoznavali zelišča in pripravili čajanko. Na delavnici s starši  so ustvarjali hodulje, s katerimi je dedek Mraz obdaril otroke. Gledališče Mužan jim je odigralo krasno lutkovno predstavo. Z jelenčkom Rudolfom, ki je bil rdeča nit meseca decembra, so vsak dan odpirali pisma dedka Mraza, prepevali njegovo pesem, igrali igrico, ustvarjali, pekli piškote, izdelovali voščilnice in okrasili novoletno smreko. Leto so zaključili s starši na novoletni čajanki. Za uvod so otroci odigrali igrico o jelenčku Rudolfu, v kateri so sodelovali tudi starši. Jelenčku Rudolfu so straši pomagali okrasiti tudi smreko. Sledilo je druženje ob čaju in piškotih.


Hvala vsem, ki so spremljali in popestrili delo skozi leto 2016 in se radi odzivali na  povabila. Ostanite z njimi tudi v letu, ki prihaja.
Naj iskrice, ki so zasijale v mesecu decembru v otroških in njihovih očeh, nikoli ne ugasnejo.

Srečno 2017!

                                                                                Za male pikapolonice Marinka in Simona
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrtec Čebelica - Osnovna šola Gabrovka - Dole? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!