Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Danes bo delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem večinoma šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 16, na Primorskem do 20 °C.
6°C | 15°C
sreda, 24.09.2018
13°C | 18°C
četrtek, 26.09.2018
2°C | 16°C
petek, 27.09.2018
3°C | 22°C
sobota, 28.09.2018
5°C | 24°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Decembrska čajanka z Metkino mamico


VRTEC

| |
04.12.2016      12:10
A A

Decembrska čajanka z Metkino mamico


Metkina mamica jim je s svojim obiskom naredila lep uvod v praznični december.


Deli:

Z značilnim oblačilom in pokrivalom, košaro različnih zelišč in čajev je vstopila v igralnico ter jim predstavila svoj poklic zeliščarke. Že po nekaj trenutkih, ko so smukali zelišča je po igralnici prijetno zadišalo. Uživali so v  vonjanju in smukanju posušenih cvetov in listov.Vsak si je napolnil svoj mošnjiček s čajem, ki ga je lahko odnesel domov. V vrtcu pa so skupaj skuhali domači, dišeči, praznični čaj. Iz začimb so si pripravili tudi dekoracijo, ki je polepšala njihovo praznično čajanko. Ob mirni glasbi, pitju prazničnega, pomirjujočega čaja, sladkanjem z medenjaki, ki so jih spekli prejšnji dan je minilo prijetno dopoldne, ki jih je povezalo in umirilo. Še dolgo popoldan se je širil prijeten vonj zelišč po vsem vrtcu.

Hvala Metkini mamici za popestritev njihovega dopoldneva.

                                                                                    Za male pikapolonice Marinka L. in Simona R.
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrtec Čebelica - Osnovna šola Gabrovka - Dole? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!