Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Popoldne bo precej jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

OTVORITEV RAZSTAVE » GLASBA SKOZI ......


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
13.02.2014      21:26
A A

OTVORITEV RAZSTAVE » GLASBA SKOZI FOTOGRAFIJO«


Člani Medgeneracijskega glasbenega društva Litija smo v začetku januarja pripravili fotografsko razstavo v Kulturnem centru Litija, na kateri smo se predstavili ustvarjalci različnih starostnih skupin, vsi ljubitelji fotografije.


(foto Mateja Malis)
(foto Mateja Malis)
Deli:

 Ker smo tesno povezani z glasbo, smo kot motiv izbrali vsak svoj glasbeni inštrument in predstavili njegovo zgodbo.  Zavedamo se namreč, da je za izvajanje harmonij pomemben inštrument kot celota, kot tudi vsak njegov detajl, kar je razvidno tudi iz naših fotografij. Otvoritev je potekala v avli Kulturnega centra Litija, kjer je v krajšem programu  društvo in avtorje razstave predstavila Mateja Malis, za popestritev večera pa je poskrbela Moška vokalna skupina Lipa. Prvo razstavo Medgeneracijskega glasbenega društva Litija smo zaključili s prijetnim druženjem in pogostitvijo, za katero se lepo zahvaljujemo Kulturnemu centru Litija, hkrati pa se zahvaljujemo vsem, ki ste si prišli našo razstavo ogledati. 

Avtorji razstave: Rok Šraj, Anže Malis, Manca Lukač, Evgenij Malis, Tamara Remec, Matej Bračun, Tadeja Gregorin, Sašo Kukovica, Ticijana Grižon.

Zapisala Tamara Remec.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Medgeneracijsko glasbeno društvo Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.