Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma sončno, predvsem popoldne bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 7h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Društvo Šola zdravja, skupina Sava


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
13.02.2014      18:55
A A

Društvo Šola zdravja, skupina Sava


Veliko ljudi v času upokojitve, izgubi službe ali drugih vzrokov obmiruje. Človek pa je družabno bitje, ki potrebuje družbo, bližino, pozornost in če pri tem lahko naredi tudi kaj za svoje zdravje je to še zlasti pomembno.


V svojo sredino vabimo vse, ki si želijo svoje zdravje okrepiti....
V svojo sredino vabimo vse, ki si želijo svoje zdravje okrepiti....
Deli:

Ideja  Društva šola zdravja  «Vsak trenutek je lahko nov začetek »  je spodbudilo  posameznice k razmišljanju o ustanovitvi jutranje telovadbe tudi pri nas na Savi. V naši bližini  že delujejo skupine Litija, Šmartno in Kresnice, širše pa delujejo skupine po celi Sloveniji.

 Veliko ljudi v času upokojitve, izgubi službe ali drugih vzrokov obmiruje.  Človek  pa je družabno bitje,  ki potrebuje družbo,  bližino, pozornost in če pri tem lahko naredi tudi kaj za svoje zdravje je to še zlasti pomembno.

Z velikim odzivom krajank, včlanjenih nas je 16,   je skupina uradno začela delovati 09.10.2013. Telovadimo vsak dan (razen nedelj in praznikov), na igrišču ob gasilskem domu ob 8.00 uri. Telovadba traja pol ure, primerna pa je za vse starostne skupine in temelji predvsem na razgibavanju sklepov in mišic.

V svojo sredino vabimo vse, ki si želijo svoje zdravje okrepiti, se družiti in se z nami tudi poveseliti.

Vljudno vabljeni!

V imenu skupine Sava zapisala Alenka Koprivnikar.

 

 

 KRAJEVNA ORGANIZACIJA RDEČEGA KRIŽA SAVA

Krajevna organizacija Rdečega križa Sava in Sp. Log se dejavno vključuje v delo in življenje  na območju , ki ga pokriva. Predsednica je Darja Zupančič, ki skupaj s prostovoljci in aktivnimi člani uspešno deluje na področjih, ki jih predstavljamo na plakatu.   
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KRAJEVNA SKUPNOST SAVA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
KRAJEVNA SKUPNOST SAVA
KRAJEVNA SKUPNOST SAVA
SAVA 21 B
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.