Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot ......


KULTURA

| |
13.02.2014      18:36
A A

Magrateja z novim singlom in videospotom Pot v neznano


Po menjavi pevke, lani se je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.


Foto Kinvart
Foto Kinvart
Deli:

Že nekaj let je, kar so se zbrali glasbeniki različnih okusov iz Litije v skupini, ki so jo poimenovali Magrateja. Delujejo v okviru Medgeneracijskega društva Litija. Svoje prostore so si uredili v gradu Ponoviče, kjer v lastnem studiju razvijajo svoj glasbeni izraz in ustvarjajo lastno avtorsko glasbo.

Delali so dobro in  predlani dočakali izid  svojega prvega albuma z naslovom Kričim. Za dve skladbi so posneli tudi videospota Kričim  in Tihi ocean, ki sta se redno uvrščala na glasbene lestvice vseh medijev. Po menjavi pevke, lani se jim je pridružila Tina Adamlje, je Magrateja ponovno začela delati z novim zagonom, realizirale so se stare ideje in nastal je nov singl in videospot Pot v neznano.

Režija in montaža spota sta delo Davorja Barukčiča in Urbana Kokota. Predstavili so ga v Mladinskem Centru  Litija pred novim letom in prispevali k še bolj prazničnemu vzdušju. Videospot je nastajal spontano na vajah, koncertu na Eurobasketu 2013 na Jesenicah in se zlil v kolaž utrinkov življenja nekega benda. 


Vabimo vas, da več informacij o delu skupine poiščete na FB profilu
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Medgeneracijsko glasbeno društvo Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.201 | Družabni dogodki
Pohod Litija- neznano

Bodite prvi pri oddaji mnenja.