20°C

POKALNO PRVENSTVO ŠAHOVSKE ZVEZE SLOVENIJE

| |
05.06.2018      14:55

zmagovalci ŠD KRKA NOVO MESTO - Luka Rifelj, Maj Zirkelbach, Jernej Zupančič, Urban Zupančič

Šahovski klub Komenda je uspešno izvedel POKALNO PRVENSTVO ŠAHOVSKE ZVEZE SLOVENIJE za leto 2018.

Tekmovanje je potekalo od petka 1. 6. 2018 do nedelje 3. 6. 2018 v dvorani Prostovoljnega gasilskega društva Komenda.

Nastopilo je 9 ekip, ki so odigrali 5 kol, tempo igranja 90 minut plus 30 sekund za potezo.

Prepričljivo je zmagala ekipa ŠD KRKA NOVO MESTO - 9 meč točk. 2. mesto je osvojila ekipa ŠK ŽALEC - 7 meč točk, 3. mesto pa ekipa ŠS TOMO ZUPAN PREVODI DVOJKA 1 - 7 meč točk.

Natopili sta dve ekipi Komende. Ekipa ŠK Komenda Popotnik (za katero so igrali: Blaž Debevec, Jan Gantar, Tilen Lučovnik, Gregor Ogradi, Anton Trebušak, Nejc Kralj, Erlend More) je osvojila 6. mesto. Mlada ekipa ŠK Komenda Pogi (za katero so igrali: Alenka Trpin, Jernej Zidar, Ajda Lapanje, Martin Perme, Teo Cimperman, Pavle Đokić) je osvojila 7. mesto.