Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 32°C
ponedeljek, 18.08.2018
17°C | 32°C
torek, 20.08.2018
17°C | 33°C
sreda, 21.08.2018
17°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

CIKLUSI TURNIRJEV MLADIH 2017/2018


ŠPORT

| |
17.06.2018      19:35
A A

CIKLUSI TURNIRJEV MLADIH 2017/2018ŠK Komenda
ŠK Komenda
Deli:
Šahovski klub Komenda je uspešno izvedel deset turnirjev Ciklusa turnrijev mladih po različnih osnovnih šolah v Ljubljanski regiji. Zaključni turnir je bil v Komendi

ZAKLJUČNI TURNIR MLADIH 2017/2018. Izvedeno v dvorani Prostovoljnega gasilskega društva Komenda, v petek 15. 6. 2018. Zmagal je Svit Širaj (ŠD Vrhnika). Osvojili smo: 7. mesto Teo Cimperman, 9. mesto Jure Žličar, 10. mesto Jernej Zidar, 11. mesto Pavle Đokić, 12. mesto Jaka Tavčar, 13. mesto Urban Prevc, 14. mesto Martin Perme, 16. mesto Inti Maček, 17. mesto Stanko Perme, 19. mesto Ajda Lapanje, 24. mesto Aneja Lapanje.

CIKLUSI TURNIRJEV MLADIH 2017/2018. V šolskem letu 2017/2018 je bilo izvedenih 9 turnirjev. Skupaj je nastopilo 136 igralk in igralcev iz 42 osnovnih šol oziroma iz 19 šahovskih klubov. V petek 15. 6. 2018 smo nagradili najboljše. V letnem seštevku je zmagala Vesna Mihelič (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin), 2. mesto je osvojil Anej Širaj (oš Beginje, ŠD Vrhnika), 3. mesto je osvojil Denis Vah (oš Trnovo, ŠD Vrhnika). Med dekleti je bila najbolša Vesna Mihelič, sledita: Inti Maček (oš Frana Albrehta, ŠK Komenda) in Meta Kolšek (oš Anton Globočnik, ŠK Nova Gorica). V seštevku osnovnih šol je bil najboljša osnovna šola Nove Jarše, sledita: osnovna šola Šmartno pri Litiji in osnovna šola Begunje. Med klubi je bil najboljši ŠK Komenda, sledita ŠD Vrhnika in ŠD Mengeš-Trzin. V konkurenci dečkov do 15 let je bil najboljši Anej Širaj (oš Beginje, ŠD Vrhnika), sledita: Denis Vah (oš Trnovo, ŠD Vrhnika) in Gal Založnik (oš Polje, ŠK Komenda). V konkurenci deklic do 14 let je bila najboljša Katarina Mazzini (oš Vič, ŠK Komenda). V konkurenci dečkov do 14 let je bil najboljši Blaž Jelen (oš Šmartno pri Litiji), sledita: Gregor Sirk (oš Šmartno pri Litiji) in Jan Marn (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin). V konkurenci deklic do 14 let je bila najboljša Meta Kolšek (oš Anton Globočnik, ŠK Nova Gorica), sledi Vita Širaj (oš Beginje, ŠD Vrhnika). V konkurenci dečkov do 13 let je bil najboljši Jaka Tavčar (oš Vič, ŠK Komenda), sledita: Aleksander Žitnik (oš Toneta Čufarja) in Nikita Fiklippovskiy (oš Danile Kumar, ŠK Ljubljana). V konkurenci dečkov do 12 let je bil najboljši Svit Širaj (oš Beginje, ŠD Vrhnika), sledita: Janez Paternoster (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin) in Dominik Kaluža (oš Miroslava Vilharja, ŠK Postojna). V konkurenci deklic do 12 let je bila najboljša Vesna Mihelič (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin), sledi Elma Halilović (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin). V konkurenci dečkov do 12 let je bil najboljši Jure Žličar (oš Poljane, ŠK Komenda), sledita: Jernej Zidar (oš Janka Modra, ŠK Komenda) in Martin Perme (oš Komenda-Moste, ŠK Komenda). V konkurenci deklic do 11 let je bila najboljša Ajda Lapanje (oš Nove Jarše, ŠK Komenda). V konkurenci dečkov do 10 let je bil najboljši Matic Lavrenčič (oš Kolezija, ŠK Ljubljana), sledita: Primož Marinč (oš Vrhovci, ŠK Ljubljana) in Pavle Đokić (oš Vodmat, ŠK Komenda). V konkurenci deklic do 10 let je bila najboljša Taja Guid (oš Maksa Pečarja, ŠK Ljubljana), sledi Ana Horvat (oš Nove Jarše). V konkurenci dečkov do 9 let je bil najboljši Tilen Tisaj (oš Mengeš, ŠD Mengeš-Trzin), sledita: Stanko Perme (oš Komenda-Moste, ŠK Komenda) in Jernej Šraj (oš Stari trg pri Ložu, ŠK Loška dolina). V konkurenci deklic do 9 let je bila najboljša Loti Škerl (oš Nove Jarše), sledi Aneja Lapanje (oš Nove Jarše, ŠK Komenda). V konkurenci dečkov do 8 let je bil najboljši Nick Hočevar (oš Anton Globočnik, ŠK Postojna), sledita: Brin Širaj (oš Beginje, ŠD Vrhnika) in Urban Prevc (oš Prežihov Voranc, ŠK Komenda). V konkurenci deklic do 8 let je bila najboljša Inti Maček (oš Frana Albrehta, ŠK Komenda), sledi Evelina Marn (oš Nove Jarše, ŠD Mengeš-Trzin). V konkurenci dečkov do 8 let je bil najboljši Jan Klopčič (oš Ketteja in Murna). V konkurenci deklic do 8 let je bila najboljša Špela Petrušič (oš Nove Jarše), sledi Sofia Timagina (oš Mengeš, ŠD Mengeš-Trzin).

 

Franc POGLAJEN

 

 
Priloge:
PDF
Bilten ciklusov 2017/2018
115888_bilten-ciklusiturnirjevmladih2017-2018.pdf (3,5 MB)
PDF
Tabela zaključnega turnirja
115888_tabela-zakljucniturnirciklusaturnirjevmladih2017-2018.pdf (12,2 KB)
PDF
Bilten zaključnega turnirja
115888_bilten-zakljucniturnirciklusaturnirjevmladih2017-2018.pdf (1,07 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!