Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
13°C
0°C
ČE.
14°C
-1°C
Deli
2262

6. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018

6. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018

 

Šahovski klub Komenda je izvedel 6. TURNIR NAJMLAJŠIH v torek 19. 6. 2018 na osnovni šoli Kolezija v Ljubljani.

Zmagal je Teo CIMPERMAN (oš Nove Jarše, ŠK Komenda), sledita Matic Lavrenčič (oš Kolezija, ŠK Ljubljana) in Pavle Despotovič (oš Prežihov Voranc, ŠK Ljubljana). Naši člani so še osvojili: 4. mesto Inti Maček, 5. mesto Stanko Perme,  6. mesto Pavle Đokić, 8. mesto Bine Markošek, 33. mesto Lojze Perme.

V skupnem seštevku šestih turnirjev vodi: Matic Lavrenčič, pred Paveltom Đokić in Binetom Markošek. Med osnovnimi šolami vodi: Kolezija, pred Novimi Jaršami in Prežihovim Vorancom. Med klubi vodi ŠK Komenda pred ŠK Ljubljana in ŠD Mengeš – Trzin.

 

Franc POGLAJEN

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi