Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zahvala


SOSED SOSEDU

| |
18.11.2014      9:42
A A

ZahvalaDeli:

Ceste so že od nekdaj bile in bodo, če pa ceste povezujejo ljudi in krajane, in ne razdružujejo, pa je še toliko lepše.

Na naši vasi se je po dolgem času zopet »dogajalo«, kot bi rekla današnja mladina. Pred štirimi leti smo se začeli pogovarjati o tem, da bi uredili še makadamsko cesto, ki pelje v laz. Ta je bila ob večjih nalivih vedno razrita, zato jo je bilo treba ročno, z lopato, večkrat popraviti. Prišla je jesen leta 2013, ko smo se z lastniki nekaterih parcel odločili in sami prispevali slabih 20.000 evrov za izdelavo kanalizacije do vrha (300 m). To je bil velik korak za nas … Pred enim mesecem pa smo cesto še počrnili z asfaltom, da je videti prav »vrhunska«. Ob govoru svetnika Ljubgojne in z županom iz prejšnjega mandata Jankom Jazbecem smo prerezali trak, nazdravili s šampanjcem, pokusili torto in si skupaj ogledali novo cesto. Druženje smo nadaljevali pod streho pri Andreju Kozjeku – zahvaljujem se mu za prostor, ki nam je prišel še kako prav, saj je bil proti jutru že kar dober »krst z vrha«. Zahvalil bi se tudi gospodinjam, občini in drugemu osebju, ki je kakorkoli pomagalo pri pripravi te prireditve. Zahvala gre prav tako lastnikom parcel, ki so znali prisluhniti današnjemu razvoju cestne infrastrukture. Z željo po vaškem razvoju in sodelovanju za skupno dobro se vam še enkrat lepo zahvaljujem.

 

Svetnik Janez Čepon
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.