Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 14.08.2018

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami. Možni bodo krajevno močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
19°C | 26°C
sreda, 13.08.2018
17°C | 32°C
četrtek, 15.08.2018
17°C | 30°C
petek, 16.08.2018
16°C | 31°C
sobota, 17.08.2018
15°C | 32°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 8h
Danes bodo še možne nevihte z močnejšimi nalivi. Ob tem lahko narastejo hudourniški vodotoki.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Pozdrav pomladi


VRTEC

| |
11.04.2017      8:33
A A

Pozdrav pomladiDeli:

Na povabilo mažoretne skupine Prosvetnega društva Horjul smo otroci iz skupine Murni sodelovali na prireditvi Pozdrav pomladi. Povabilo in nastop so otroci vzeli zelo resno. Pridno smo vadili program in vsak dan preštevali dneve do prireditve. Rdeča nit Pozdrava pomladi je bila pravljica o Trnuljčici, ki je v gradu zaspala skupaj z ostalimi prebivalci gradu. Mažoretne skupine od najmlajših do najstarejših so jo prebujale s plesi in spretnostjo vrtenja mažoretne palice. Kosi in siničke iz vrtca so s petjem premagovali trnove veje okoli gradu. V daljavi pa smo že videli kraljeviča in se razveselili rešitve, ki prihaja h gradu, v katerem vse spokojno spi. To navdušenje sta izžarevala nekoliko hudomušna pesem in ples Psiček nima repa več. Tako lepo je bilo med gledalci videti starše in jim pomahati. Vse se je srečno končalo. Bili smo zadovoljni in naša odločitev je bila, da še kdaj nastopimo.

Vanja Šubic
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!