Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
2770

Pozdrav pomladi

Na povabilo mažoretne skupine Prosvetnega društva Horjul smo otroci iz skupine Murni sodelovali na prireditvi Pozdrav pomladi. Povabilo in nastop so otroci vzeli zelo resno. Pridno smo vadili program in vsak dan preštevali dneve do prireditve. Rdeča nit Pozdrava pomladi je bila pravljica o Trnuljčici, ki je v gradu zaspala skupaj z ostalimi prebivalci gradu. Mažoretne skupine od najmlajših do najstarejših so jo prebujale s plesi in spretnostjo vrtenja mažoretne palice. Kosi in siničke iz vrtca so s petjem premagovali trnove veje okoli gradu. V daljavi pa smo že videli kraljeviča in se razveselili rešitve, ki prihaja h gradu, v katerem vse spokojno spi. To navdušenje sta izžarevala nekoliko hudomušna pesem in ples Psiček nima repa več. Tako lepo je bilo med gledalci videti starše in jim pomahati. Vse se je srečno končalo. Bili smo zadovoljni in naša odločitev je bila, da še kdaj nastopimo.

Vanja Šubic

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij