Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli
2873

Večer z mamami pri Kresnicah

Marec je namenjen našim mamam. 8. marca smo jih razveselili z rožicami, veliko pozornosti smo namenili pesmicam, ki govorijo o naših ljubečih mamicah, se pogovarjali o materinskem dnevu, tisti lepi pomladni dan pa smo preživeli prijeten večer v njihovi družbi. V torek, 21. marca, so otroci iz skupine Kresnice s svojimi mamami še enkrat prišli v vrtec. V igralnici so jim z velikim ponosom pokazali vse, kar počnejo, medtem ko so one v službi. Čez čas smo mamice povabili v telovadnico, kjer smo priklicali pomlad z rajalno igro Bela, bela lilija oz. Črni tulipan. K rajanju smo povabili tudi mamice in se skupaj poveselili. Seznanili smo jih tudi z recitacijo Kavica za mamico in pesmico ob gibanju Račke na potepu. Srečanje smo zaključili ob prijetnem druženju s pogostitvijo in izročitvijo skromnih darilc našim pomembnim gostjam.

T. J.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!