Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno jasno
Ponoči bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 6 °C.
2°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
2°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 5°C
torek, 20.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 18h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
7°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Večer z mamami pri Kresnicah


VRTEC

| |
12.04.2017      12:10
A A

Večer z mamami pri KresnicahDeli:

Marec je namenjen našim mamam. 8. marca smo jih razveselili z rožicami, veliko pozornosti smo namenili pesmicam, ki govorijo o naših ljubečih mamicah, se pogovarjali o materinskem dnevu, tisti lepi pomladni dan pa smo preživeli prijeten večer v njihovi družbi. V torek, 21. marca, so otroci iz skupine Kresnice s svojimi mamami še enkrat prišli v vrtec. V igralnici so jim z velikim ponosom pokazali vse, kar počnejo, medtem ko so one v službi. Čez čas smo mamice povabili v telovadnico, kjer smo priklicali pomlad z rajalno igro Bela, bela lilija oz. Črni tulipan. K rajanju smo povabili tudi mamice in se skupaj poveselili. Seznanili smo jih tudi z recitacijo Kavica za mamico in pesmico ob gibanju Račke na potepu. Srečanje smo zaključili ob prijetnem druženju s pogostitvijo in izročitvijo skromnih darilc našim pomembnim gostjam.

T. J.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!