Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno, nastajala bo spremenljiva oblačnost. V notranjosti se bodo pojavljale nevihte, nekatere bodo tudi močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
17°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 28°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 28°C
ponedeljek, 23.07.2018
17°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 27°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 12h
Danes popoldne bodo v notranjosti nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
17°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Večer z mamami pri Kresnicah


VRTEC

| |
12.04.2017      12:10
A A

Večer z mamami pri KresnicahDeli:

Marec je namenjen našim mamam. 8. marca smo jih razveselili z rožicami, veliko pozornosti smo namenili pesmicam, ki govorijo o naših ljubečih mamicah, se pogovarjali o materinskem dnevu, tisti lepi pomladni dan pa smo preživeli prijeten večer v njihovi družbi. V torek, 21. marca, so otroci iz skupine Kresnice s svojimi mamami še enkrat prišli v vrtec. V igralnici so jim z velikim ponosom pokazali vse, kar počnejo, medtem ko so one v službi. Čez čas smo mamice povabili v telovadnico, kjer smo priklicali pomlad z rajalno igro Bela, bela lilija oz. Črni tulipan. K rajanju smo povabili tudi mamice in se skupaj poveselili. Seznanili smo jih tudi z recitacijo Kavica za mamico in pesmico ob gibanju Račke na potepu. Srečanje smo zaključili ob prijetnem druženju s pogostitvijo in izročitvijo skromnih darilc našim pomembnim gostjam.

T. J.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!