Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Obisk letališča


VRTEC

| |
09.05.2017      15:17
A A

Obisk letališčaDeli:

Že drugo leto nas je radovednost zvabila na letališče Brnik. Letališče je obiskala skupina Metulji. Ogledali smo si, kje potniki kupijo karte za potovanje, kam oddajo prtljago in kje čakajo na polet. Tudi nas so pregledali kot prave potnike, da smo lahko stopili na letališko stezo. Tam smo se vkrcali na letališki avtobus, s katerim smo se peljali čez letališče in si ogledali zanimivosti. Tamkajšnji gasilci so nam pripravili predstavo z vodnim topom, policisti pa so izbrali dober trenutek za vzlet helikopterja, saj smo se ravno takrat pripeljali mimo z avtobusom. Najboljši del obiska je bil pri vojakih. Tam nas je pričakal g. Tomaž Mrlak. Peljal nas je do helikopterja, ki ga sam pilotira. V njem je bilo ravno prav prostora za vse otroke. Žal nismo poleteli, smo si pa dobro ogledali helikopter, izvedeli marsikaj zanimivega in videli še nekaj drugih letal. Ogledali smo si tudi tovornjak z radarjem. Čas je prehitro minil, vrniti smo se morali v vrtec, čeprav bi si pri vojakih želeli ogledati še kaj opreme, ki so jo pripravili za naš obisk. Hvala Tomažu Mrlaku in njegovim sodelavcem za gostoljubje.

 

MR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.