Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno. Predvsem v severni in zahodni Sloveniji bodo nastale posamezne plohe ali nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 29 °C.
15°C | 28°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 21°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Obisk letališča


VRTEC

| |
09.05.2017      15:17
A A

Obisk letališčaDeli:

Že drugo leto nas je radovednost zvabila na letališče Brnik. Letališče je obiskala skupina Metulji. Ogledali smo si, kje potniki kupijo karte za potovanje, kam oddajo prtljago in kje čakajo na polet. Tudi nas so pregledali kot prave potnike, da smo lahko stopili na letališko stezo. Tam smo se vkrcali na letališki avtobus, s katerim smo se peljali čez letališče in si ogledali zanimivosti. Tamkajšnji gasilci so nam pripravili predstavo z vodnim topom, policisti pa so izbrali dober trenutek za vzlet helikopterja, saj smo se ravno takrat pripeljali mimo z avtobusom. Najboljši del obiska je bil pri vojakih. Tam nas je pričakal g. Tomaž Mrlak. Peljal nas je do helikopterja, ki ga sam pilotira. V njem je bilo ravno prav prostora za vse otroke. Žal nismo poleteli, smo si pa dobro ogledali helikopter, izvedeli marsikaj zanimivega in videli še nekaj drugih letal. Ogledali smo si tudi tovornjak z radarjem. Čas je prehitro minil, vrniti smo se morali v vrtec, čeprav bi si pri vojakih želeli ogledati še kaj opreme, ki so jo pripravili za naš obisk. Hvala Tomažu Mrlaku in njegovim sodelavcem za gostoljubje.

 

MR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!