Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
1°C
-5°C
Deli
2024

Obisk muzeja v Ljubljani

V torek, 21. marca, smo z otroki drugega starostnega obdobja obiskali Prirodoslovni muzej v Ljubljani ter se nato še sprehodili čez Prešernov trg. Avtobus nas je odložil na Kongresnem trgu, kjer smo obkrožili spomenik Sidro, nadaljevali pot ob Ljubljanici do Tromostovja in se fotografirali pred Prešernovim spomenikom. Pot nas je vodila do Prirodoslovnega muzeja in otroci so nestrpno pričakovali ogled okostja mamuta. Ogledali smo si vse razstave (naše malo modro morje, okostje mamuta, zbirki mineralov in ptic …) in otroci so bili nad njimi navdušeni. Bilo je nekaj novega, zanimivega, drugačnega. Upamo, da še kdaj ponovimo ta obisk.


Lea Rupar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!