Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 18.08.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 21 stopinj C.
18°C | 36°C
sobota, 19.08.2017
17°C | 31°C
nedelja, 20.08.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 21.08.2017
10°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 17.8.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
36°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
18.03.2013      8:25
A A

Občinske noviceDeli:

Odvoz odpadkov po novem na tri tedne

Kot je podjetje Snaga napovedalo že pred časom, se bo s 1. aprilom 2013 spremenil urnik odvozov embalaže in preostalih odpadkov. Na območju Občine Horjul, kjer je prej veljal odvoz enkrat na 14 dni, bo tako od aprila po novem veljal odvoz odpadkov enkrat na tri tedne. Več informacij o odvozu lahko preberete v članku Pomlad prinaša številne spremembe za Snagine uporabnike, kjer je predložen tudi urnik odvozov v Občini Horjul. Urnik bo sicer objavljen tudi na spletni strani Občine Horjul – www.horjul.si.

Občani pa lahko termin odvozov preverjate tudi na naslednje načine:

– pokličite v Center za podporo in pomoč uporabnikom na telefonsko številko 01/477 96 00;

– pošljite e-sporočilo na naslov snagalj@snaga.si in pripišite svoj naslov;

– na spletišču www.mojiodpadki.si v interaktivni zemljevid vpišite svoj naslov in s klikom na zabojnik preverite naslednje odvoze;

– na številko 3737 pošljite SMS-sporočilo s ključno besedo ODVOZ in številko odjemnega mesta (npr: ODVOZ 111111). V povratnem brezplačnem SMS-sporočilu boste prejeli datume za naslednja tri praznjenja vaših zabojnikov.

 

Spomladansko čiščenje

Letošnja zima z obilnimi snežnimi padavinami je obstala dolgo časa in povzročila veliko dela tako zimski službi kot občanom. Prizanesla ni niti občinam, ki so se v veliki meri spopadale z vprašanjem, kako zagotoviti dodatni denar za plačilo zimske službe. Nove nevšečnosti pa se kot ostanki peska na pločnikih, cestah in drugih javnih površinah pokažejo, ko sneg skopni. Zato bo v času spomladanskega čiščenja dobrodošlo, če se boste čiščenju ter pometanju pločnikov in drugih javnih površin v okolici vaših hiš pridružili tudi občani.


Koledar občinskih prireditev

Občina Horjul že pripravlja koledar občinskih prireditev, ki se bodo dogajale junija, v počastitev občinskega praznika in 15-letnice delovanja občine. Še vedno pa sprejemamo tudi vaše predloge za prireditve, ki jih nameravate organizirati v okviru občinskega praznovanja. Prosimo vas, da nam jih pošljete do 3. aprila 2013. Več informacij lahko pridobite na tel. št. 01/ 759 11 23 (Urška Marolt) ali na elektronskem naslovu urska.marolt@horjul.si.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.